opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Lębrok

Zamów kuriera UPS w Lęborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Lębrok

UPS jest obecnie jedną z największych firm kurierskich na świecie. Historia firmy sięga 1907 roku, kiedy to miały miejsce jej ”narodziny”, pod nazwą American Messenger Company. W roku 1919 firma zmieniła nazwę na United Parcel Service, której skrót jest znany wszystkim Polkom jako UPS. W Polsce przewoźnik rozpoczął działalność w 1992 roku jako partner PPS Polkurier. Obecnie firma posiada w naszym kraju dwa wielkie centra logistyczne w Strykowie i Mysłowicach. Na przełomie lat UPS przeorganizował system pracy i dostosował go do zmieniających się oczekiwań Klientów. Jakie zatem rozwiązania logistyczne wprowadził przewoźnik?

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Celem nadania przesyłki w UPS za pośrednictwem platformy wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl. Po podaniu danych, związanych z krajem nadania i odbioru przesyłki, jej wymiarów i ilości paczek należy wycenić przesyłkę. System rozwinie wówczas listę dostępnych przewoźników wraz z indywidualnymi cenami za usługę. Na tym etapie należy wybrać przewoźnika UPS i ewentualnie zaznaczyć opcję zamówienia kuriera. UPS mając na uwadze wygodę Klientów i konieczność umożliwienia prostego dostępu do swoich usług dla mieszkańców nie tylko dużych miast, ale i mniejszych miejscowości, stworzył sieć drobnych punktów partnerskich UPS Access Point, w których można nadawać i i odbierać przesyłki. Mieszczą się one w lokalnych sklepach i punktach handlowych.

Wszystkie punkty paczkowe obsługują przesyłki w godzinach pracy poszczególnych placówek. W ostatnich krokach należy opłacić usługę, przygotować paczkę oraz wydrukować i nakleić na nią list przewozowy. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na kuriera. Ponadto GlobKurier.pl nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Nie pobiera też jakichkolwiek dodatkowych opłat. Opcja skorzystania z platformy jest dużo bardziej korzystna pod kątem finansowym. Ponieważ ceny za nadania na platformie, są niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Jest to możliwe dzięki przeprowadzanym przez GlobKurier.pl indywidualnym negocjacjom cenowym, przed zawarciem umowy o współpracy z przewoźnikami.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lęborku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: