• globbox

  GlobBox Lębrok

  Sprawdź ofertę GlobBox w Lęborku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Lębork

  Jesteś mieszkańcem Lęborka i poszukujesz firmy kurierskiej, która zapewni ci dobrą jakość usług, szybką dostawę a przy tym przystępne, atrakcyjne ceny? Wśród wielu firm, które działają na rynku jedną z tych, które warte są twojej uwagi jest z całą pewnością Globbox. Lębork jest jednym z tych miast, w których mieszkańcy chętnie korzystają z oferty tej firmy.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  W obecnych czasach wszyscy poszukujemy oszczędności – zarówno czasu, jak i pieniędzy. Jeśli więc chcesz zamówić taniego kuriera w Lęborku i jesteś zainteresowany ofertą Globbox wykorzystaj możliwości, które daje internet. W tym celu wystarczy jedynie odwiedzić platformę transportowa Globkurier.pl, która pośredniczy pomiędzy klientami a kurierami. Wybierz usługę Globbox oraz wycen swoja paczkę za pomocą prostego formularza, który znajdziesz na górze strony. Po podaniu wymiarów przesyłki wybierzesz odpowiadającą ci ofertę, podajesz dane odbiorcy oraz wybierasz sposób nadania paczki. Możesz udać się do jednego z punktów na terenie Lęborka lub zamówić kuriera, który odbierze paczkę z twojego adresu. Następnie wystarczy jedynie zapłacić za usługę i wydrukować list przewozowy. Globkurier.pl umożliwia ci również śledzenie paczki, co jest dodatkowym atutem.

  Globbox to firma kurierska, która współpracuje z 50 przewoźnikami, dzięki czemu jest w stanie zapewnić swoim klientom nie tylko dobre ceny, ale również szeroki wachlarz usług. W ofercie ma nie tylko paczki krajowe czy międzynarodowe, ale także transport paletowy aż do 1000 kg. Co ważne, firma prowadzi obecnie 5500 tysiąca punktów paczkowych na terenie całego kraju, dzięki czemu w każdym mieście mozemy wygodnie nadać przesyłke w Globbox. Osoby, które chcą nadać przesyłkę w Globbox w Lęborku mogą skorzystać z dwóch punktów odbioru i nadawania paczek. Znajdują się one na ulicy Targowej 53 oraz Toruńskiej 6 a więc w dogodnych dla mieszkańców lokalizacjach. Co więcej, punkt na ulicy Toruńskiej mieszczący się w Kauflandzie otwarty jest od poniedziałku do soboty do godziny 21.30.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lęborku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: