kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Lębork

Zamów kuriera w Lęborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Lębork

Opcja nadawania przesyłek za pomocą kuriera Poczty Polskiej w Lęborku jest wyjątkowo wygodna nie tylko dla osób prywatnych, ale również przykładowo dla sklepów internetowych. Kuriera można zamówić z dowolnego miejsce na mapie miasta lub nadać paczkę bezpośrednio na poczcie. Wówczas, dostawa możliwa jest do domu odbiorcy lub w jeden z wybranych punktów takich jak sklepy Żabka, stacje paliw Orlen czy na pobliskiej poczcie. Przewoźnik odbiera i dostarcza wysyłane towary nie tylko na terenie Lęborka, ale wielu innych, nawet najmniejszych miast w Polsce. Opcja nadawania przesyłek za pomocą kuriera Poczty Polskiej w Lęborku jest wyjątkowo wygodna nie tylko dla osób prywatnych, ale również przykładowo dla sklepów internetowych. Kuriera można zamówić w dowolne miejsce na mapie miasta lub nadać paczkę bezpośrednio na poczcie. Wówczas, dostawa możliwa jest do domu odbiorcy lub w jeden z wybranych punktów takich jak sklepy Żabka, stacje paliw Orlen czy na pobliskiej poczcie. Przewoźnik odbiera i dostarcza wysyłane towary nie tylko na terenie Lęborka, ale wielu innych, nawet najmniejszych miast w Polsce.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wyjątkowo wygodne możliwości, jakie oferuje tani kurier Poczty Polskiej z Lęborka to między innymi opcja wysyłania przesyłek za pobraniem, zwrotu dokumentów dołączonych do przesyłki czy potwierdzenia jej doręczenia w formie rzeczowej. Za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl możliwe jest także bieżące śledzenie etapu realizacji usługi. Dzięki temu niezależnie od momentu w ciągu dnia można sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się paczka. Zamówienie usługi kurierskiej w GlobKurier.pl jest bardzo proste i szybkie, zatem zamów kuriera i ciesz się bezproblemowym dostarczeniem każdej przesyłki! Wystarczy wejść na stronę internetową GlobKurier.pl, wejść w zakładkę dotyczącą wyceniania usługi, wpisać wymiary i wagę paczki, wybrać oraz zamówić kuriera. W przypadku Poczty Polskiej maksymalne możliwe wymiary paczki to 300 cm (długość, szerokość oraz wysokość), z czego najdłuższy bok może mieć do 150 cm. Paczki można wysyłać w kopertach lub pudełkach do 1, 3, 5 i 10 kg. Cena jest zależna od wagi i wymiarów przesyłki, a także opcji dodatkowych, z których korzysta się w czasie korzystania z usług kuriera.

Kurierzy Poczty Polskiej dostarczają przesyłki we wszystkie dni robocze w godzinach 8.30 – 17.30 oraz w soboty do godziny 16.00. W sytuacji, w której odbiorcy paczki nie będzie w domu, kurier zostawia awizo, a przesyłka czeka na odbiór 7 dni w najbliższej miejscu zamieszkania placówce pocztowej. Do wyboru jest kilka możliwości związanych z czasem dostarczenia przesyłki:
Przesyłka Express – która zazwyczaj dochodzi do odbiorcy już na drugi dzień roboczy, w ciągu maksymalnie 24 h od nadania.
Standardowa przesyłka kurierska – dostarczana w ciągu dwóch najbliższych dób od momentu nadania.
Paczka ekonomiczna – w atrakcyjnej cenie, kiedy nie zachodzi konieczność dostarczenia przesyłki w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj paczka dociera do odbiorcy po około 3 dobach lub więcej.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lębork

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: