Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Jasło

Zamów kuriera UPS w Jaśle korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Jasło

Jasło – niewielkie miasto, liczące nieco powyżej 35 tys. mieszkańców. Społeczność Jasła coraz chętniej korzysta z możliwości robienia zakupów online. Przekłada się to oczywiście na zwiększone zapotrzebowanie, na usługi kurierskie. Na szczęście, pomimo, iż Jasło jest niewielkim miastem, jego mieszkańcy nie mogą narzekać na brak dostępu do usług przewozowych. Bowiem na terenie miasta funkcjonuje wiele firm kurierskich. Jedną z najstarszych, ale też najchętniej wybieranych jest UPS. Przewoźnik zawdzięcza swój sukces, dzięki wyjątkowej dbałości o szeroki dostęp do swoich usług i wygodę Klientów nadających zlecenia. Mieszkańcy Jasła mają do dyspozycji 5 punktów UPS Access Point.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Celem złożenia zlecenia nadania przesyłki w UPS za pośrednictwem platformy, należy na stronie głównej wprowadzić kraj nadania i odbioru przesyłki. Jej wymiary, wagę oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę” rozwinie się lista dostępnych firm kurierskich, wraz z indywidualnymi cenami za usługę. Na tym etapie należy wybrać UPS, uzupełnić dane adresowe i kontaktowe adresata i odbiorcy i ewentualnie zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. UPS stworzył dla swoich Klientów, sieć drobnych punktów obsługujących przesyłki i funkcjonujących pod nazwą UPS Access Point. Są one rozmieszczone w punktach handlowych i usługowych na terenie całego kraju. Ponadto przewoźnik zadbał także o możliwość nadawania paczek drogą elektroniczną, z opcją zamówienia kuriera po odbiór nadawanej przesyłki.

Uruchomił też usługę umożliwiającą dostarczenie paczki nie tylko w dni robocze, w godzinach pracy kurierów, czyli pomiędzy 9.00, a 19.00, ale także w dni wolne lub w konkretnym przedziale czasowym. Kolejną dogodnością, uruchomioną dla Klientów UPS jest możliwość monitorowania przesyłki na każdym etapie jej podróży, poprzez stronę internetową przewoźnika lub przez aplikację na smartfona. Proces nadanie przesyłki za pomocą platformy GlobKurier.pl zamyka opłacenie zlecenia oraz wydrukowanie i naklejenie na przesyłkę listu przewozowego. Bezsprzecznie należy podkreślić, iż platforma GlobKurier.pl nie wymaga obowiązkowej rejestracji ani zakładania konta. Nie pobiera też żadnych dodatkowych opłat. I co ważne umożliwia wybór przewoźnika spośród współpracujących z nią ponad 50 firm kurierskich.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jaśle

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: