Logo
Menu

globbox

GlobBox Jasło

Sprawdź ofertę GlobBox w Jaśle i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Jasło

Jesteś mieszkańcem Jasła i poszukujesz firmy kurierskiej, która zapewni ci szybką wysyłkę a do tego dobrą cenę? Nadaj przesyłkę w Globbox. To firma, która współpracuje z kilkudziesięcioma przewoźnikami, dzięki czemu może dopasować swoją ofertę do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Jasło jest jednym z miast, w których Globbox ma rozwiniętą bazę punktów co sprawia, że zamawianie kuriera jest proste, szybkie i wygodne. Globbox to polska firma kurierska, która postanowiła nieco zrewolucjonizować swoje podejście do prowadzenia biznesu. Zamiast stawiać na własną flotę pojazdów oraz kurierów współpracuje z kilkudziesięcioma przewoźnikami i dba o to, by w każdej, najmniejszej nawet miejscowości nie brakowało punktu nadania i odbioru przesyłek. Dzięki temu oferuje atrakcyjne ceny paczek, które zaczynają się od niespełna 12 złotych oraz szeroką ofertę rozwiązań, w której znajdziemy między innymi przesyłki zagraniczne czy transport palet nawet do 1000 kg.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Lubisz oszczędzać czas i pieniądze? To całkowicie zrozumiałe. Jeśli tak, nadaj przesyłkę w Globbox z wykorzystaniem platformy transportowej Globkurier.pl. To nowoczesna i intuicyjna strona, na której skorzystać możesz z formularzu do szybkiej wyceny paczki. Wystarczy jedynie, że podasz jej wymiary oraz wagę. Następnie wybierz przewoźnika Globbox, wybierz czy nadasz paczkę w punkcie czy ma ją odebrać od ciebie kurier, zapłać i wydrukuj list przewozowy. Zajmie ci to zaledwie kilka chwil. Co więcej, prowadząc sklep internetowy możesz skorzystać z integracji, dzięki którym zamówienie taniego kuriera w Jaśle będzie jeszcze łatwiejsze. Kurierzy Globbox doręczają paczki w dniach roboczych w godzinach dopasowanych do potrzeb swoich klientów. Możemy więc określić czas, w którym będziemy dla nich dostępni. Nie inaczej jest w przypadku nadawania paczek.

Część przewoźników oferuje usługę door to door, co oznacza, że kurier odbiera paczkę, która chcemy wysłać spod wskazanego adresu. Co więcej, Globbox w Jaśle prowadzi również punkt nadawania paczek znajdujący się na ulicy Kamila Baczyńskiego 20. Punkt otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00. Znalezienie czasu na nadanie paczki nie powinno więc stanowić dla nas problemu. Podsumowując, jeśli poszukujesz taniego kuriera w Jaśle Globbox jest ciekawą propozycja, którą z cała pewnością warto wziąć pod uwagę. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców miasta, którzy zamówili kuriera nie wychodząc z domu za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. Ty również dołącz do tego grona.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jaśle

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: