Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Jasło

Zamów kuriera w Jaśle korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Jasło

Jeśli osobie zamawiającej usługi firm transportowych zależy na maksymalnej personalizacji szczegółów zlecenia czy posiadaniu danych kontaktowych do kuriera, świetnym wyborem może się okazać skorzystanie z usług kurierów Poczty Polskiej w Jaśle. Obecnie, oprócz dużego wyboru usług umożliwiających dopasowanie doręczenia czy nadania paczki do siebie, Poczta Polska udostępnia numery do kurierów, z którymi można dokładniej omówić sposób odbioru przesyłki. Jak wygląda współpraca z Pocztą Polską za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl? 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

GlobKurier.pl może posłużyć do zamówienia taniego kuriera Poczty Polskiej na terenie Jasła. Zamówienie usługi to tylko parę kliknięć w serwisie. Jeśli Klient zdecyduje się zarejestrować na platformie, uzyska dostęp do wygodnego panelu oraz będzie mógł generować stałe zniżki na wysyłkę paczek. GlobKurier.pl posiada również wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla firm, z której zdecydowało się skorzystać już wiele znanych marek. Funkcjonowanie całego portalu jest bardzo intuicyjne, a w razie jakichkolwiek problemów z realizacją usługi otrzymuje się niezbędne wsparcie w ich rozwiązaniu lub uzyskaniu zadośćuczynienia. Poczta Polska ma do wyboru są usługi takie jak Kurier Express gwarantujący dostarczenie w ciągu 24 h od nadania w przypadku przekazania paczki do godziny 15.00 dnia poprzedzającego dowóz przesyłki lub w ciągu 48 h od jej nadania.

Żeby dostarczanie przesyłek przebiegało jeszcze sprawniej, kurierzy Poczty Polskiej w Jaśle pracują oprócz dni roboczych również w soboty. Żeby jeszcze bardziej dostosować do siebie usługę, można zdecydować się między innymi na ubezpieczenie paczki nawet do 250 tys. złotych, wysyłkę paczki za pobraniem, doręczenie w konkretnym dniu lub określonych godzinach, potwierdzenie doręczenia lub zwrotu SMS lub za pomocą wiadomości e-mail, a nawet sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. Niezależnie od tego, jakie są potrzeby nadawcy lub odbiorcy, kurier Poczty Polskiej z pewnością na nie odpowie.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jaśle

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: