Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Chojnice

Zamów kuriera UPS w Chojnicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Chojnice

Oferta UPS w Polsce rozszerza się, dlatego firma kurierska działa również w Chojnicach. 40-tysięczne miasto w województwie pomorskim posiada dostęp do rozbudowanej sieci usług kurierskich, realizowanych między innymi przez amerykańskiego przewoźnika. Kurier UPS Chojnice odbiera i dostarcza przesyłki na terenie całych Chojnic w każdy dzień tygodnia. Dodatkowo realizuje w mieście usługi, które zwiększają elastyczność godzin odbioru paczek tak, by dopasować je do potrzeb różnych klientów. UPS w Chojnicach prowadzi kilka punktów nadawania i odbioru paczek. Część z nich mieści się w centrach logistycznych dla firm kurierskich, pozostałe znajdują się w sklepach i punktach usługowych w różnych częściach miasta. Punkty Access Point UPS działają w większości od poniedziałku do soboty od godzin porannych aż do wieczora. Dzięki temu mieszkańcy Chojnic mogą odbierać paczki przed pracą lub w drodze powrotnej do domu, jak również przez pozostałą część dnia. Usługa My Choice jest natomiast kierowana do osób, które chcą samodzielnie wybrać termin i godzinę dostarczenia przesyłki. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier UPS obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych. Z jego usług mogą korzystać małe, średnie i duże firmy działające w różnych branżach. Na terenie Chojnic UPS przyjmuje i dostarcza paczki krajowe oraz międzynarodowe. W przypadku przesyłek zagranicznych nadawca może zdecydować się na ich nadanie drogą lądową lub transportem lotniczym. Platforma globkurier.pl pośredniczy w wysyłce przesyłek kurierskich na terenie Polski oraz za granicę. Z pomocą serwisu błyskawicznie przygotowuje się paczki do dostarczenia do dowolnego miejsca. Płatność za usługę jest realizowana online, a etykieta przewozowa jego przygotowywana natychmiast po zaksięgowaniu przelewu. 

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty kuriera UPS, przykleja ją na przesyłkę, a następnie nadaje paczkę w wybranym punkcie. Przez globkurier.pl można wysyłać koperty z dokumentami, paczki standardowe o różnych gabarytach, a także przesyłki paletowe i nietypowe. Dzięki intuicyjnej i prostej w obsłudze wyszukiwarce użytkownik platformy prawidłowo dobiera gabaryt paczki w zależności od wielkości towarów, które chce wysłać. Ponadto z pomocą globkurier.pl można skorzystać z usług dodatkowych takich jak ubezpieczenie przesyłki, płatności odroczone lub przesyłki za pobraniem. Przedsiębiorcy wygenerują również zbiorcze listy przewozowe, dzięki który szybciej przygotuje wiele paczek do odbioru przez kuriera lub nadania w punkcie.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chojnicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: