Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Chojnice

Zamów kuriera DHL w Chojnicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Chojnice

Współczesna branża logistyczna i kurierska rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Zmienia się zarówno rynek, jak i potrzeby klientów. Firmy obecnie działające w tym segmencie muszą nieustannie obserwować te zmiany i elastycznie dopasowywać swoją ofertę. Firma DHL posiada status lidera, co spowodowane jest szerokim wyborem usług. Kurier DHL oferuje swoim klientom wiele usług najwyższej jakości. Świadczone są one zarówno na terenie kraju, jak i w ponad 220 innych państwach. Chętnie korzystają z nich nie tylko klienci indywidualni, ale także przedsiębiorstwa. DHL oferuje przewóz przesyłek standardowych oraz ponadgabarytowych. Każdy rodzaj paczki może zostać dostarczony w ramach usługi door to door. Aby w pełni zaspokoić potrzeby swoich klientów, DHL rozszerzył swoją ofertę także o usługi dodatkowe. Jedną z nich jest szybkie i wygodne przekierowanie paczki do punktu DHL Parcel oraz możliwość otrzymywania powiadomień SMS.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich potencjalnych klientów, tani kurier Chojnice pozwala swoim klientom nadawać i odbierać paczki spod adresu domowego oraz firmowego, ale także udostępnia punkty DHL Parcel. Chojnice posiadają na swojej mapie aż dziewięć wygodnych lokalizacji. Mieszkańcy mogą skorzystać z usług DHL bez konieczności  — większość punktów znajduje się na terenie sklepów spożywczych i lokali usługowych. Kurier DHL Chojnice zapewnia swoim klientom dostawę wysłanych paczek już następnego dnia po nadaniu. W przypadku paczek o wadze poniżej 31,5 kilograma klient ma możliwość ustalenia godzin dostawy. Punkty DHL Parcel są czynne od godziny 8 do 18, co pozwala zachować większą elastyczność. Dodatkowo DHL umożliwia wygodne przekierowanie paczki. 

Przesyłki ważące więcej, można otrzymać w trzech wariantach czasowych. Pierwszy z nich to godziny poranne, przed 12. Drugi wariant do między godziną 12 a 22, natomiast opcja wieczorna, to od 22 do dnia następnego. Wysyłanie paczek z pomocą opcji zamów kuriera dostępnej na stronie GlobKurier.pl jest proste i wymaga spełnienia jedynie 4 intuicyjnych kroków. Pierwszy z nich wymaga przygotowania oraz dokładnego zmierzenia paczki. W drugim etapie należy podać otrzymane wymiary, wagę oraz adresy nadawcy i odbiorcy, aby kalkulator wycen szybko ustalił koszt dostawy. W trzecim etapie należy wybrać przewoźnika. Potem wystarczy jedynie wypełnić formularz oraz czekać na kuriera. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chojnicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: