Menu

kurier dpd

Kurier DPD Chojnice

Zamów kuriera DPD w Chojnicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Chojnice

Jesteś mieszkańcem Chojnic i chcesz wysłać paczkę? Niezależnie od tego, czy robisz to jako osoba prywatna, czy też przedsiębiorca możesz skorzystać z szerokiej oferty firm kurierskich. Jedną z tych, która chętnie wybierana jest przez mieszkańców Chojnic jest kurier DPD. Co oferuje? W jaki sposób wygodnie zamówić taniego kuriera w Chojnicach? DPD to międzynarodowa sieć kurierska, która działa nie tylko na terenie Europy, ale również całego świata. Firma powstała w latach 70 tych we Francji a obecnie stanowi jedną z najczęściej wybieranych przez klientów również w naszym kraju. Wystarczy tylko wspomnieć o tym, że tylko w 2020 roku polski oddział firmy odnotował prawie 2,8 mld zł przychodów i doręczyła 193.5 mln paczek. Oferta DPD jest bardzo szeroka i rozbudowana. Znajdziemy w niej nie tylko przesyłki krajowe ale również międzynarodowe. 

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD w Chojnicach posiada w swojej ofercie rozwiązania dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Liczne udogodnienia oraz integrację dla sklepów internetowych sprawiają, że mieszkańcy chętnie korzystają z oferty tej firmy. Mogą zrobić to korzystając z czterech punktów DPD PickUp, które znajdują się na ulicach Jana Pawła II, Towarowej, Lichnowskiej oraz Piłsudskiego. Punkty otwarte są codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 16.00 oraz w soboty (do 13.00). Co ważne, mieszkańcy Chojnic nie muszą wcale udawać się do punktu aby nadać paczkę. Kurier DPD jest bowiem również dostępny online. Wystarczy jedynie odwiedzić stronę GlobKurier.pl. To platforma transportowa, która oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Kuriera DPD zamówisz tu taniej niż gdziekolwiek indziej.

Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że cena wysyłki paczki zaczyna się już od 11,97 zł netto za przesyłkę do 5 kg. Co więcej, ubezpieczenie paczki do 1000 złotych jest darmowe, podobnie jak powiadomienie o doręczeniu. Jak skorzystać z oferty i zamówić kuriera DPD? Wystarczy jedynie wybrać przewoźnika, podać wagę oraz wymiary paczki a następnie kliknąć okno “wyceń przesyłkę”. Otrzymamy wówczas ceny wysyłki paczki standardowej oraz ekspresowej. Po wybraniu opcji dopasowanej do naszych potrzeb podajemy adresy, drukujemy list przewozowy oraz dokonujemy wygodnej i bezpiecznej płatności online. Kurier odbierze od nas przesyłkę osobiście. Jak widzisz, zamawianie kuriera DPD w Chojnicach może być szybkie, proste i niedrogie. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców tego miasta. Ty również zamów kuriera online i dołącz do tego grona.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chojnicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: