Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Puławy

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Puławach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Puławy

Jesteś mieszkańcem Puław i zastanawiasz się w jaki sposób nadać paczkę i jednocześnie nie przepłacać? Być może myślisz o nowo powstałych firmach kurierskich. Musisz mieć jednak świadomość, że czasem najlepsze są sprawdzone rozwiązania. Jednym z tych, które warto wziąć pod uwagę jest kurier Poczty Polskiej. Co oferuje i jak go zamówić? Przekonajmy się. Poczta Polska to jedna z tych firm, które doskonale znamy wszyscy. Nie ma w tym nic dziwnego. Przedsiębiorstwo z niemal 460 letnią tradycją oraz należące do Państwa Polskiego cieszy się zaufaniem milionów osób. Co więcej, jest to również firma idąca z duchem czasu, która zajmuje się już nie tylko doręczaniem listów, ale również paczek. Dzięki usługom kuriera Poczty Polskiej takim jak Pocztex Express 24 możemy wysyłać paczki, których długość nie przekracza 150 cm. Nic więc dziwnego, że z usług Poczty Polskiej chętnie korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Poczta Polska posiada swoje oddziały w większości miast i miejscowości w naszym kraju. Nie inaczej jest również w Puławach. Siedziba Poczty znajduje się na ulicy Lubelskiej 3 i jest dostępna dla klientów od poniedziałku do soboty. W dni robocze paczki nadawać i odbierać możemy od godziny 7.00 do 20.00 w soboty zaś w godzinach 8.00 -14.00. Firma oferuje bardzo atrakcyjne ceny przesyłek, które zaczynają się już od 9.99 zł. Jest to więc tani kurier w Puławach, dzięki któremu możemy sporo zaoszczędzić ciesząc się jednocześnie szybką i bezpieczną wysyłką. Wciąż jednak wiele osób uważa, że aby nadać przesyłkę z Pocztą Polska musi udać się z nią do punktu co może być dodatkowym utrudnieniem.

Tymczasem kuriera Poczty Polskiej w Puławach możemy zamówić za pośrednictwem internetu. Poczta Polska świadczy usługi Door-to-Door co oznacza, że to kurier przyjedzie do nas po przesyłkę, którą zamierzamy nadać. Wystarczy jedynie skorzystać ze strony GlobKurier.pl, wybrać ofertę Poczty Polskiej oraz wycenić swoją przesyłkę, opłacić usługę i wydrukować list przewozowy. Podsumowując, choć czas pędzi do przodu i na rynku pojawia się wiele konkurencyjnych firm i ofert nie oznacza to, że musimy rezygnować ze sprawdzonych przez lata przewoźników. Kurier Poczty Polskiej jest tego najlepszym przykładem. Niemniej jednak, wykorzystanie możliwości, które daje internet może się opłacić. Dlatego też już dziś odwiedź stronę GlobKurier.pl i zamów kuriera bez wychodzenia z domu,  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Puławach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: