Menu

globbox

Globbox Puławy

Sprawdź ofertę GlobBox w Puławach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Puławy

Nadaj przesyłkę w Globbox Puławy i skorzystaj z usług, jakie oferuje tani kurier Puławy. Na rynku istnieje wiele firm konkurencyjnych, ale one nie oferują tak atrakcyjnych cen, jak Globbox. Nie czekaj i nadaj przesyłkę w jednym z dwóch oddziałów Globbox Puławy, aby przekonać się na własnej skórze, że można szybko nadawać i odbierać przesyłki w cenach przyjaznych portfelowi.      

Nadaj przesyłkę z Globbox

Globbox działa na zasadzie punktów paczkowych. W punkcie możesz nadać lub odebrać paczkę, będąc pewnym lub pewną bezpieczeństwa swojej przesyłki. Zrobisz to również na skalę międzynarodową – Globbox Puławy realizuje wysyłkę również za granicę. Tani kurier i jego usługi obejmuje takie miejsca, jak Ukraina czy Irlandia. Globbox posiada już ponad 5000 punktów w całym kraju. Tylko w Puławach funkcjonują aż dwa punkty! Jesteś z Puław? Nadaj przesyłkę w Globbox w jednym z dwóch oddziałów Globbox Puławy. Nie chcesz wychodzić na miasto? Wejdź na stronę i wypełnij formularz – tani kurier Globbox pojawi się pod twoim domem w umówionej godzinie. W Puławach możesz skorzystać z dwóch punktów paczkowych Globbox Puławy. W Globbox Puławy odbierzesz lub nadasz przesyłkę krajową i zagraniczną. Nasz tani kurier obiecuje sprawną i bezpieczną realizację usług. Nie musisz więc martwić się o bezpieczeństwo swojej przesyłki! Gdzie znajdziesz punkt paczkowy Globbox Puławy:
1. Pierwszy oddział Globbox Puławy:
Punkt kurierski GlobBox – Trafika znajduje się w Kauflandzie na ul. Lubelskiej 2H. Otwarty jest od poniedziałku do soboty włącznie, w godzinach 07:00 – 21:45
Pełny adres do wysyłki paczek na adres punktu:
Punkt kurierski GlobBox – Trafika – PuławyUl. Lubelska 2H, 24-100 Puławy

2. Drugi oddział Globbox Puławy
Drugi punkt kurierski Globbox znajduje się w Księgarni Monogram na ul. Wojska Polskiego 23. Drugi punkt Globbox Puławy jest otwarty w godzinach 10:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00. Pełny adres do wysyłki paczek na adres punktu: Punkt kurierski GlobBox – Księgarnia Monogram – PuławyWojska Polskiego 23, 24-100 Puławy. Szukasz taniego kuriera Puławy? Nadaj przesyłkę w jednym z oddziałów Globbox Puławy. Jak to zrobić?

Instrukcja nadawania przesyłek w oddziale Globbox Puławy:
1. Przejdź na stronę internetową Globbox
2. Wypełnij formularz na stronie. Podaj rodzaj przesyłki, jaką ma zająć się tani kurier Globbox. Przygotuj paczkę do wysyłki.
3. Zamów kuriera do domu lub udaj się do jednego z dwóch punktów Globbox Puławy.
To wszystko! Tani kurier Globbox zajmie się tym, aby twoja przesyłka bezpiecznie dotarła w ręce adresata. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Puławach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: