Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Puławy

Zamów kuriera DHL w Puławach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Puławy

Kurierzy DHL już od wielu lat starają się od wielu lat świadczyć najwyższej jakości usługi w zakresie usług kurierskich. O sile tej firmy świadczy doskonała jakość obsługi zarówno tych największych, jak i mniejszych miast. Jak wygląda praca kuriera w DHL Puławy?
DHL  Puławy, jako średniej wielkości miasto z ludnością wynoszącą około 50 tysięcy osób w głównej mierze rozwija się dzięki bliskości stolicy. To właśnie na linii Warszawa-Puławy obserwujemy największy ruch towarowy, co również wpływa na duże zapotrzebowanie usług kurierskich. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy zarejestrowane w Puławach liczą na bezproblemowy i szybki transport przesyłek do Warszawy, jak i oczekują, że paczki w takim samym tempie trafią na teren miasta. Jak dobrze wiadomo, konkurencja na rynku kurierskim jest dość duża. Co najmniej kilka dużych firm świadczących tego typu usługi stara się zapewnić jak możliwie jak najszybszy transport paczek. Przedsiębiorcy z Puław szukając taniego kuriera, mają nie lada problem. Na szczęście wśród wielu firm jedna charakteryzuje się nieposzlakowaną opinią już od ponad 40 lat. Mowa tu oczywiście o DHL. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Mieszkańcy Puław nie zawsze wybierają usługę kurierską, kierując się jedynie ceną usługi. Coraz częściej w grę wchodzi szybkość realizacji usługi kurierskiej, ale również jej jakość. W tym obszarze DHL nie ma sobie równych. Dlaczego? Ze względu na zorientowanie na klienta, który swoją przesyłkę może zawsze odebrać, nie wychodząc z domu. Taki stan rzeczy zawdzięczamy bardzo długim godzinom pracy kurierów DHL. Pierwsze paczki trafiają do mieszkańców już o godzinie 8 rano i ich rozwożenie trwa aż do godziny 18. Dzięki temu każdy z nas, bez względu na to, jaką ma zmianę w pracy, może z powodzeniem odebrać przesyłkę od taniego kuriera DHL. To jednak nie wszystkie udogodnienia, jakie przygotowała dla nas ta firma kurierska. Co, jeśli nie ma nas w domu akurat podczas wizyty kuriera DHL? 

Wtedy nasza przesyłka może trafić do jednego z siedmiu zlokalizowanych w Puławach punktów DHL POP. To punkt handlowo-usługowe, które są otwarte na tyle długo, że każdy z nas z powodzeniem odbierze z niego przesyłkę w ciągu kilku minut od wyjścia z domu. DHL od zawsze odznaczał się konkurencyjnymi cenami nadania przesyłki. Na szczęście istnieje możliwość, by usługa ta była jeszcze tańsza. Mowa tutaj o wykorzystaniu serwisu Globkurier. GlobKurier to partner logistyczny, który zrzesza wszystkich działających na rynku kurierów. Wybierając miejsce nadania i odbioru przesyłki, a także definiując podstawowe dane o paczce, możemy z łatwością uzyskać pełną informację o wszystkich ofertach kurierskich, w tym o szczegółowej ofercie DHL, która zawiera w sobie nie tylko informacje o kosztach, ale też przewidywanej dacie dostawy oraz innych dodatkowych usługach, które mogą jeszcze bardziej usprawnić proces transportu przesyłki.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Puławach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: