• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Ostrołęka

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Ostrołęce korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Ostrołęka

  Na rynku jest wielu firm kurierskich. To sprawia, że wybór odpowiedniej staje się znacznie trudniejszy. Poczta Polska to państwowy operator realizujący usługi pocztowe na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Dobrze też pamiętać, że w ostatnich latach Poczta Polska wprowadziła wiele innowacji w zakresie przesyłek kurierskich. W efekcie poziom jej usług dorównał prywatnym przewoźnikom. Dzięki temu coraz więcej osób korzysta z usług Poczty Polskiej i szuka jej placówek. Poczta Polska to państwowa instytucja, a to sprawia, że jej kurierzy działają na terenie całego kraju. W efekcie nawet mieszkańcy mniejszych miast nie mają problemu ze znalezieniem odpowiedniego punktu. Przesyłka może zostać doręczona do domu w dni robocze w godzinach 8.30-17.30. Paczkę można też odebrać w punkcie odbioru oraz automacie. Dodatkowo mamy możliwość śledzenia online przesyłki za pomocą odpowiedniego formularza. Natomiast, gdy będzie gotowa do odbioru, to dostaniemy powiadomienie smsowy i mailowe.

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Możemy być pewni, że w skład usług Poczty Polskiej wchodzi solidny i tani kurier. Ostrołęka dysponuje 9 placówkami urzędami pocztowymi. Wszystkie z nich świadczą usługi Pocztex. Punkty odbioru i nadania paczek można też znaleźć w innych miejscach. Głównie znajdują się one w sklepach: 3 w Żabce, 4 w ABC, 2 w Delikatesach Centrum i 1 w Biedronce. Dodatkowo na terenie miasta można znaleźć Pocztex Automat, a także punkt na stacji Orlen. Większość urzędów pocztowych w Ostrołęce jest czynnych od poniedziałku do piątku. Tylko jeden z nich pracuje w soboty. Warto jednak sprawdzić godziny otwarcia konkretnej placówki na stronie Poczty Polskiej. Sklepy Żabka otwarte są w godzinach 6-23 od poniedziałku do soboty, a godziny otwarcia w niedzielę należy sprawdzić w wybranym punkcie. 

  Z kolei sklepy ABC i Biedronka pracują od poniedziałku do soboty w godzinach 6-23, a Delikatesy Centrum codziennie w godzinach 5-23. Warto też pamiętać, że jeden ze sklepów ABC na terenie Ostrołęki oraz Pocztex Automat są czynne całodobowo. Poczta Polska znacznie poszerza swoje usługi i daje nowe możliwości. Można więc zamówić kuriera do swojego domu. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze strony GlobKurier.pl, która dobierze najlepsze rozwiązanie do naszych potrzeb. Wystarczy tylko w formularzu na stronie wpisać dane paczki. Wówczas pojawią się dostępne opcje. W następnym kroku wybieramy tę, która najbardziej nas zainteresuje i wypełniamy odpowiednie pola.  

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostrołęce

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: