• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Ostrołęka

  Zamów kuriera DHL w Ostrołęce korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Ostrołęka

  DHL należy do firm transportowych, które posiadają swoje oddziały na całym świecie – również w Polsce. Jednym z miast, w których można nadać lub odebrać przesyłkę w punktach tego przewoźnika, jest Ostrołęka. Aby jeszcze bardziej ułatwić ten proces, powstał GlobKurier.pl. Umożliwiamy nadawanie oraz monitorowanie przesyłek w całości przez Internet – bez wychodzenia z domu. Ostrołęka to ważne centrum przemysłowe oraz handlowo-usługowe położone w województwie mazowieckim. W mieście tym mieszka ponad 52 tysiące osób, co sprawia, że zapotrzebowanie na usługi kurierskie jest stosunkowo duże.W Ostrołęce znajduje się w sumie sześć punktów DHL POP oraz DHL Service Points, w których można zarówno nadać, jak i odebrać paczkę. Wysłane za pośrednictwem kuriera DHL paczki trafiają do swoich odbiorców w ciągu dwóch dni roboczych, często nawet następnego dnia. W sytuacji, w której kurier nie zastanie adresata, paczka trafia do jednego z wspomnianych punktów, skąd można odebrać ją w następnym dniu roboczym. W razie potrzeby paczka może być przekierowana także na inny adres.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Dzięki platformie GlobKurier.pl nie ma potrzeby udawania się osobiście do punktu w celu nadania paczki. W kilku prostych krokach można zamówić odbiór przesyłki przez kuriera bez wychodzenia z domu. Dodatkowo nasi klienci mogą korzystać z usług kuriera DHL w Ostrołęce i szeregu innych miast w niższych cenach niż te, które mogą sami uzyskać u przewoźnika. Jest to możliwe, ponieważ funkcjonujemy na rynku od kilkudziesięciu lat i możemy negocjować wyjątkowo korzystne stawki.Jeśli potrzebujesz wysłać przesyłkę z Ostrołęki lub innej okolicznej miejscowości, zamów kuriera za pomocą naszej platformy. Cały proces jest bardzo prosty. W pierwszej kolejności podajesz w formularzu na stronie internetowej takie informacje jak miejscowości, między którymi paczka ma być przesłana oraz jej wymiary. Te informacje służą do przygotowania wstępnych ofert kilkudziesięciu przewoźników. 

  Spośród nich wybierasz taką, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom – na przykład DHL. Kolejnym krokiem jest podanie szczegółowego adresu odbioru oraz dostawy przesyłki, deklaracja jej zawartości oraz ewentualne informacje na temat chęci wykupienia takich usług jak dodatkowe ubezpieczenie lub dostawa w konkretnym przedziale czasowym ( w przypadku DHL są to trzy przedziały – poranny, popołudniowy i wieczorny). Zlecenie może zostać opłacone online lub gotówką przy odbiorze paczki przez kuriera.To wszystko – teraz wystarczy czekać, aż kurier przyjedzie po przesyłkę, a w krótkim czasie trafi ona do adresata. Aby ułatwić określenie przybliżonego czasu dostawy, do dyspozycji naszych klientów są profesjonalne systemy śledzące przesyłkę w czasie rzeczywistym. Dodatkowo każda paczka ma swojego indywidualnego opiekuna, z którym można skontaktować się w razie pytań i problemów związanych z nadaniem lub odbiorem, ale także w sytuacjach awaryjnych takich jak zaginięcie przesyłki lub wszelkie opóźnienia.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostrołęce

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: