• globbox

  Globbox Ostrołęka

  Sprawdź ofertę GlobBox w Ostrołęce i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Ostrołęka

  Prowadzisz firmę i chcesz ograniczyć koszty przesyłki towaru? Dobrym wyborem może być Globbox. Ostrołęka jest miastem, gdzie znajdziesz kilka punktów nadania i odbioru. Ile dokładnie i gdzie są zlokalizowane? W jakich godzinach można nadawać przesyłki i je odbierać? Na te pytanie znajdziesz odpowiedzi w naszym poradniku.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  W Ostrołęce znajdują się 4 punkty nadania i odbioru Globbox. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ul. Kopernika 21. Jest otwarty przez cały tydzień w godz. od 8.00 do 19.00. Jeśli szukasz długodziałającego punktu nadania i odbioru to znajduje się on przy ul. Hallera 22.  Od poniedziałku do soboty jest otwarty w godzinach od 9.00 do 22.00. Z kolei w niedzielę można z niego skorzystać w godzinach od 12.00 do 20.00. Kolejny punkt znajdziecie przy ul. Witosa 10. Jest czynny w tych samych godzinach, co punkt przy ul Hallera 22 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę od 12.00 do 21.00. Osoby mieszkające w pobliżu Al. Jana Pawła II mogą skorzystać z punktu zlokalizowanego na tej ulicy pod numerem 132 A. Ten punkt jest czynny przez cały tydzień. Od poniedziałku do soboty można z niego skorzystać w godzinach od 6.00 do 21.00, a w niedzielę – od 9.00 do 16.00. Nadaj przesyłkę w Globbox w Ostrołęce i ciesz się niską ceną. Ale jak wycenić przesyłkę i opłacić kuriera? Jeśli chcesz zamówić kuriera Globbox, to wejdź na stronę brokera kurierskiego Globkurier.pl, gdzie otrzymasz najkorzystniejszą wycenę. Powód jest prosty, wszystkie ceny są negocjowane. Wysyłka może być tańsza nawet o 70% w stosunku do oferty danego przewoźnika. 

  Wystarczy założyć darmowe konto i można wyceniać przesyłki. Zatem wpisz kraj nadania i odbioru. Jeśli wysyłasz przesyłkę krajową, nie musisz zmieniać nic. Wpisz wymiary przesyłki, czyli długość, szerokość i wysokość. Następne wpisz jej wagę. W ostatnim kroku wpisz cyfrę lub liczbę odpowiadającą ilości przesyłek o tym samym gabarycie. Potem możesz już kliknąć “wyceń przesyłkę”. Teraz zamów kuriera Globbox, zatem wybierz ofertę kurierską i opłać ją online. Do wyboru masz kilka metod płatności, a potem musisz jeszcze wydrukować list przewozowy. Na tym etapie pozostaje Ci zapakować Twoją przesyłkę, nakleić na nią list przewozowy, a następnie udać się do punktu nadania w Ostrołęce. Wycena jest bardzo szybka i znając wymiary można wszystko załatwić w przysłowiowe 5 minut, łącznie z wydrukiem listu przewozowego. Korzystanie z Globkurier niesie ze sobą wiele korzyści, bowiem możesz za darmo śledzić swoje paczki Globbox po zalogowaniu. Będziesz zatem na bieżąco informował odbiorcę, gdzie dana przesyłka się znajduje. Możesz też otrzymać powiadomienie SMS o jej doręczeniu. Firmy skorzystają z możliwości odroczenia płatności faktur. Mogą uiszczać opłatę raz w tygodniu. Panel klienta na platformie jest intuicyjny, zatem zamawianie kuriera nie powinno nastręczać żadnych problemów.              

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostrołęce

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: