Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Olkusz

Zamów kuriera w Olkuszu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Olkusz

Olkusz to miasto w województwie małopolskim położone nad rzeką Babą na wschodnich rubieżach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, ok. 6 kilometrów na południe od Pustyni Błędowskiej. Stanowi jeden z najważniejszych ośrodków górnictwa rud cynkowo-ołowiowych w Polsce. W ostatnich latach miasto rozwija się dynamicznie także w innych obszarach gospodarki, takich jak usługi. To powoduje rosnące zainteresowanie usługami kurierskimi. Wśród mieszkańców Olkusza niezmiennie dużą popularnością cieszy się oferta Poczty Polskiej. W ostatnich latach rynek usług kurierskich przechodzi gwałtowne zmiany – cały czas powstają i znikają firmy działające w branży. Jednocześnie oferta Poczty Polskiej powszechnie kojarzona jest z tradycją i zaufaniem. Polacy od dekad są przyzwyczajeni do nadawania i odbierania paczek w urzędach pocztowych. Bez wątpienia ich zaletą jest rozbudowana sieć placówek – jest ich aż 7600, w tym pięć w dogodnych lokalizacjach w Olkuszu. 7000 pracowników Poczty dba o to, by przesyłki szybko i bez problemów docierały do odbiorców.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób najlepiej nadawać paczki w Olkuszu? Zamów kuriera Poczty Polskiej przez Internet, za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. Oczywiście możesz również po prostu przynieść paczkę do najbliższego urzędu pocztowego, jednak możesz skorzystać z innego rozwiązania jakim jest nadanie przesyłki online, bez wychodzenia z domu. Na początek konieczne będzie wypełnienie krótkiego formularza dostępnego na stronie głównej. Zostaniesz zapytany o wymiary paczki i ewentualne opcje dodatkowe, które Cię interesują przy wysyłce. Na tej podstawie otrzymasz natychmiastową wycenę u różnych przewoźników działających w Olkuszu.

W ostatnich latach Poczta Polska postawiła na rozwój usług w obszarze usług kurierskich realizowanych w modelu door to door, czyli “od drzwi do drzwi”. To wygodne rozwiązanie, które pozwala uniknąć stania w kolejkach i przynoszenia ciężkich paczek z oddalonych punktów odbioru. W tym celu powołana została powołana firma Pocztex, która oferuje klientom bardzo szybkie terminy realizacji (24 lub 48h w zależności od wybranej opcji) i niskie ceny – to sprawdzony tani kurier w Olkuszu. Za dostawę zapłacisz przez Internet, a paczkę przekażesz do wysyłki kurierowi, który przyjedzie po nią pod Twoje drzwi. Gotowe!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Olkuszu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: