• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Olkusz

  Zamów kuriera DHL w Olkuszu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Olkusz

  Jesteś przedsiębiorcą, a może po prostu chcesz wysłać paczkę kurierem DHL? Możesz skorzystać z punktów nadania i odbioru DHL POP. W Olkuszu znajduje się obecnie 11 punktów nadania i odbioru DHL POP. Są zlokalizowane w sklepach Żabka, a także sklepach Lidl i sklepie ABC. Punkt w sklepie Lidl przy ul. Sławkowskiej 5 jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 6.00 – 22.00 oraz w niedzielę od 9.00 do 19.00. Z kolei drugi punkt w sklepie Lidl zlokalizowany jest przy ul. Jana Pawła II 36 i otwarty w tych samych godzinach. Można skorzystać z jednego z punktów w sklepach Żabka, które znajdują się przy ul. Rynek 26, Fr. Nullo 23, K. K. Wielkiego 24, 3 Maja 1a, Al. 100-lecia 2b, Armii Krajowej 12a, Konopnickiej 4 oraz Krasińskiego 7. Większość sklepów Żabka jest otwartych w godz. od 6 d 23 od poniedziałku do niedzieli i wtedy można nadawać, a także odbierać przesyłki. Jeśli chodzi o nadanie to maksymalny wymiar paczki to 120x60x60 cm, a waga 31,5 kg. Z kolei do punktów DHL POP, do odbioru mogą trafić paczki, których waga nie przekracza 25 kg, a wymiar 80x60x60 cm. Jeśli chodzi o odbiór, to w sklepach Żabka możliwy jest odbiór za pobraniem do kwoty 1000 zł. Możesz również nadać paczkę w sklepie ABC przy ul. Rataja 2 w Olkuszu. W większości punktów należy przyjść z wydrukowaną etykietą. Warto skorzystać w tym przypadku z zamówienia kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Zamów kuriera DHL za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. To bardzo łatwe. Wystarczy, że założysz darmowe konto i już możesz wyceniać swoje przesyłki. W wyznaczonych polach musisz wpisać długość, szerokość i wysokość paczki, a także jej wagę. Na koniec również powinieneś zaznaczyć ilość, jeśli wysyłasz więcej paczek o tym samym wymiarze. Następnie wystarczy kliknąć “wyceń przesyłkę”. Jest też dostępna opcja wysyłki paczek za granicę i takie paczki również można nadawać w punktach DHL POP. W tym przypadku przy wycenie paczki należy wybrać z listy kraj odbioru. Niezależnie od parametrów wyświetli się lista dostępnych firm kurierskich i wśród najkorzystniejszych cenowo ofert na pewno będzie kurier DHL.

  Wystarczy kliknąć ofertę, opłacić paczkę online i wydrukować list przewozowy. Warto pamiętać, by dobrze zabezpieczyć paczkę nie tylko z zewnątrz, ale również w środku, stosując np. wypełnienie ze styropianu. Z kolei karton można dodatkowo zabezpieczyć folią stretch. Dzięki temu paczka będzie chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Potem wystarczy nakleić list przewozowy i udać się do punktu. Globkurier.pl oferuje możliwość śledzenia przesyłek po zalogowaniu na konto, generowania zbiorowych listów przewozowych czy wsparcie reklamacyjne. Przede wszystkim można jednak uzyskać wycenę nawet o 70% niższą niż u przewoźnika.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Olkuszu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: