Menu

kurier InPost

Kurier InPost Olkusz

Zamów kuriera InPost w Olkuszu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Olkusz

Bez wątpienia w Olkuszu jeśli chodzi o ofertę inPost jest w czym wybierać. Można zdecydować się na jeden z 17 paczkomatów. Ponadto dostępne są również paczkopunkty, gdzie podobnie jak w paczkomatach można zarówno nadawać, jak i odbierać paczki. Warunek jest jeden paczki nie mogą być większe niż 41 x 38 x 64 cm, a także cięższe niż 25 kg. Jest to także maksymalny wymiar w przypadku paczkomatów. Gdy do przesłania jest cięższa i nieco większa paczka, to usługę także może zrealizować inPost. Jeżeli Twoja paczka nie jest cięższa niż 30 kg, a ponadto suma jej wymiarów nie jest większa niż 220 cm, a najdłuższy bok jest krótszy niż 120 cm, to zamów kuriera inPost pod wybrany adres, skąd przesyłka ma zostać odebrana. Jest to możliwe do godz. 14.00. Jeśli chcesz skorzystać z jednego z paczkomatów.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Chcesz być konkurencyjny w swojej branży e-commerce w Olkuszu? A może prowadzisz działalność nierejestrowaną lub często wysyłasz paczki do rodziny i znajomych? W każdym przypadku ceny przesyłek mogą wydawać się wygórowane, ale jest na to rada. Wystarczy wycenić je u brokera kurierskiego na stronie Globkurier.pl. W ten sposób zyska się też szereg korzyści i możliwość darmowego śledzenia. Wejdź na stronę Globkurier.pl i zamów kuriera w Olkuszu. Aby to zrobić wystarczy wpisać parametry przesyłki i je potwierdzić przyciskiem “wyceń przesyłkę”. Wybierz z dostępnych opcji kuriera inPost, opłać przesyłkę online, a następnie wydrukuj list przewozowy. Nie zapomnij o zakupie mocnego kartonu. Może być z kilkuwarstwowej tektury, a dla pewności owinięta jeszcze folią stretch z zewnętrznej strony.

Nie trzeba obawiać się, że coś pójdzie nie tak, bowiem paczki są cały czas widoczne i dostępne w systemie. Można je śledzić o każdej porze za darmo aż do momentu doręczenia przez kuriera. Ponieważ niespodziewane sytuacje się zdarzają, warto się przed nimi uchronić i tu z pomocą przychodzi możliwość ubezpieczenia przesyłki w korzystnej cenie. Istotne znaczenie ma również to, że przedsiębiorcy mogą generować zbiorowe listy przewozowe, co ogranicza ilość odpadów i wpisuje się w filozofię no waste. Każdy użytkownik platformy może liczyć także na wsparcie w procesie reklamacyjnym, jeśli przesyłka nie dotrze do adresata, dotrze wybrakowana albo zniszczona.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Olkuszu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: