Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Kazimierz Dolny

Zamów kuriera w Kazimierzu Dolnym korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny jest stosunkowo niewielkim miastem położonym około 60 km od Lublina, w zachodniej części Płaskowyżu Nałęczowskiego. Mieszka w nim zaledwie około 2500 osób, jednak jest on siedzibą władz gminy miejsko-wiejskiej Kazimierz Dolny. W mieście tym funkcjonuje jedna placówka Poczty Polskiej, świadcząca między innymi usługi kurierskie. Składają się nań dwie opcje Pocztex Kurier 48 – doręczająca przesyłki w ciągu trzech dni roboczych oraz Pocztex Express 24 – realizująca doręczenia w ciągu 24 godzin. Przesyłki nadane za pośrednictwem Kuriera Poczty Polskiej w Kazimierzu Dolnym rozwożone są w dni robocze między 8:30 a 17:30. W sytuacji, w której kurier nie zastanie adresata pod wskazanym adresem, zostawia on awizo, a przesyłka oczekuje na odbiór w placówce pocztowej. Po upływie wskazanego na zawiadomieniu czasu, nieodebrana paczka wraca do nadawcy.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

GlobKurier.pl umożliwia łatwe i szybkie zamówienie taniego kuriera Poczty Polskiej w Kazimierzu Dolnym bez wychodzenia z domu. W tym celu wystarczy podać podstawowe informacje na temat przesyłki w formularzu na naszej stronie internetowej i wybrać Pocztę spośród kilkudziesięciu przygotowanych przez nas ofert. Po dokonaniu wyboru przechodzi się do kolejnego formularza, by podać dokładne dane teleadresowe nadawcy i odbiorcy oraz informacje na temat wykupienia ewentualnych dodatkowych usług, takich jak niestandardowe ubezpieczenie czy płatność za pobraniem. Umożliwia to idealne dopasowanie oferty do rodzaju przesyłki oraz Twoich potrzeb.

W trakcie wybierania nadprogramowych usług nasz system generuje na bieżąco cenę przesyłki. Dzięki temu zawsze dokładnie wiesz, ile zapłacisz. Płatność możesz uiścić za pomocą systemu szybkich przelewów lub gotówką u kuriera. W przypadku opłaty za pobraniem koszt wysyłki jest przerzucony na adresata. Po nadaniu paczki zarówno Ty, jak i odbiorca, zyskujecie dostęp do naszych systemów monitorowania przesyłek. Informacje w nim zawarte są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możecie łatwo śledzić każdy etap realizacji zlecenia, co ułatwia określenie przybliżonego terminu dostawy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kazimierz Dolny

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: