Menu

globbox

GlobBox Kazimierz Dolny

Sprawdź ofertę GlobBox w Kazimierzu Dolnym i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Kazimierz Dolny

Jeśli chcesz wysyłać swoje paczki jeszcze tego samego dnia albo najpóźniej w kolejnym rano, a do tego zaoszczędzić na przesyłce to wybierz ofertę kuriera Globbox w Kazimierzu Dolnym. W tym mieście znajdziesz punkty nadania i odbioru Globbox. Jeśli chodzi o zamówienie kuriera, to najkorzystniejsze będzie skorzystanie z platformy Globkurier.pl. Dowiedz się, jak zamówić kuriera i opłacić usługę.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Możesz zamówić taniego kuriera za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. Trwa to dosłownie chwilę. Wystarczy, że wpiszesz parametry przesyłki, to znaczy jej szerokość, długość i wysokość, a także wagę. Określisz też ilość jeśli wysyłasz więcej takich samych przesyłek. Jeśli wysyłasz paczkę za granicę, to musisz zaznaczyć dodatkowo kraj odbioru. W ramach Globkurier.pl możesz liczyć na tańszą wycenę. Ceny są negocjowane i mogą być nawet o 70% niższe niż u przewoźnika. Ponadto zaraz po tym jak nadasz przesyłkę i odbierze ją kurier możesz ją śledzić w systemie. Jest to bardzo proste wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i wejdziesz w odpowiednią zakładkę. Zarówno konto firmowe, jak i indywidualne można założyć za darmo. Za wszystkie przesyłki płaci się online i można to zrobić na kilka sposobów, między innymi szybkim przelewem. To bardzo korzystna oferta. To od Ciebie w dużej mierze zależy czy paczka dotrze do adresata nieuszkodzona.

Przed nadaniem przesyłki w Kazimierzu dolnym za pośrednictwem kuriera Globbox, musisz ją bardzo dobrze zabezpieczyć. Pamiętaj o owinięciu przedmiotów folią bąbelkową. Możesz je dodatkowo okleić taśmą, tak by wszystkie brzegi były zabezpieczone jest to szczególnie ważne w przypadku przedmiotów kruchych i takich, które szybko się rysują. Jeśli chcesz skorzystać z usług kurierskich Globbox, to możesz to zrobić zamawiając kuriera online. Kurier może przyjechać na Twój adres. Jeśli zamówisz go do godz. 11, to pojawi się jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po godz. 11 są obsługiwane w kolejnym dniu roboczym. Ale jeśli zależy Ci na czasie, możesz udać się do punktu nadania i odbioru w mieście. Otóż, aby nadać paczkę trzeba udać się do oddalonych o ok. 10 km Pułaz. Tutejszy punkt znajduje się przy ul. Kilińskiego 28. Jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 6.00 do 21.00.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kazimierzu Dolnym

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: