Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Kazimierz Dolny

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Kazimierzu Dolnym korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Kazimierz Dolny

ORLEN Paczka to usługa, która zastąpiła cieszącą się powodzeniem i jakością usług Paczkę w Ruchu. A wszystko po to, żeby rozwinąć skrzydła i udoskonalić opcje nadawania i odbierania przesyłek jeszcze bardziej. Zamów kuriera i usługi przewozowe tak, jak Tobie jest wygodnie. Teraz możesz to zrobić w kiosku RUCHu, sklepikach partnerskich, automatach paczkowych i stacjach paliw PKN ORLEN, które otwarte są całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Nadać i odebrać paczkę w Kazimierzu Dolnym można w 2 punktach. Na stacji paliw PKN ORLEN przy ul. Tyszkiewicza 29 lub w Sklepie spożywczo-przemysłowym przy ul. Słonecznej 2.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Aby nadać przesyłkę należy przygotować dane nadawcy i odbiorcy oraz wybrać punkt nadania i odbioru. Informacje te wpisujemy w formularzu online na stronie  porównywarki usług kurierskich GlobKurier.pl, dzięki której uzyskać można również atrakcyjne rabaty cenowe i śledzić przesyłkę w trakcie podróży. Po uzupełnieniu formularza wygenerowany zostanie list przewozowy i specjalny kod. Wystarczy podać go w miejscu nadania osobie odbierającej paczkę lub napisać na przesyłce. Można również wydrukować i przykleić do paczki list przewozowy. Potem trzeba już tylko zanieść przesyłkę do wybranego punktu nadania.

W przypadku każdej przesyłki wydany zostaje dowód nadania. Nie przejmuj się, że masz mało czasu na dostarczenie przesyłki. ORLEN Paczka dociera z miejsca nadania do puntu odbioru na terenie całej Polski zazwyczaj w ciągu 1-2 dni. Na odbiór są natomiast 3 dni z opcją przedłużenia, gdy paczka nadana została do automatu paczkowego. Ponadto cały czas udostępniamy dla Ciebie możliwość śledzenia przesyłki. Dodatkowo zarówno paczka MINI do 5kg, jak i STANDARD do 20 kg posiada opcję darmowego ubezpieczenia w przypadku, gdy jej wartość nie przekracza 500 zł. Możesz więc spać spokojnie i zaufać gwarancji jakości, jaką daje Ci marka ORLEN.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kazimierzu Dolnym

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: