Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Karpacz

Zamów kuriera w Karpaczu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Karpacz

Choć Karpacz zamieszkany jest przez około 4500 osób, należy do najważniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Położone w województwie dolnośląskim, u podnóża góry Śnieżki w Karkonoszach, każdego roku przyciąga licznych turystów, szczególnie miłośników sportów zimowych. W Karpaczu jest jedna placówka Poczty Polskiej, znajdująca się przy ul. Konstytucji 3 Maja 23. Umożliwia ona doręczenia różnego typu przesyłek, również kurierskich. Przesyłki kurierskie Poczty Polskiej najczęściej docierają do adresatów w ciągu trzech dni roboczych od nadania; istniej także możliwość skorzystania z kuriera ekspresowego, z doręczeniem w ciągu 24 godzin. Kurier Poczty Polskiej w Karpaczu dostarcza przesyłki od poniedziałku do piątku, od 8:30 do 17:30. Jeżeli próba doręczenia będzie nieudana, paczka będzie oczekiwać na odbiór w placówce pocztowej przez 14 kolejnych dni. Jeśli nie zostanie odebrana w tym czasie, wróci do nadawcy.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zamówienie Kuriera Poczty Polskiej w Karpaczu za pośrednictwem GlobKurier.pl zajmuje jedynie kilka minut i ma miejsce w całości przez Internet. Można wyróżnić dwa podstawowe etapy całej procedury. Przygotowanie oferty – korzystając z formularza na stronie głównej podajesz podstawowe informacje o paczce, takie jak jej wymiary i waga, a także to, czy będzie to przesyłka krajowa, czy zagraniczna. Na tej podstawie generujemy zestawienie nawet kilkudziesięciu ofert różnych przewoźników. Możesz od razu porównać ceny oraz przybliżony czas dostawy. Na tej podstawie wybierasz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Drugi etap to nadanie – po wyborze oferty wypełniasz formularz podając dane teleadresowe nadawcy i odbiorcy, informacje o zawartości przesyłki, a także ewentualny wybór dodatkowych opcji takich jak płatność za pobraniem czy ponadstandardowe ubezpieczenie. Płatności za usługę możesz dokonać online lub bezpośrednio u kuriera. GlobKurier.pl to nie tylko tani kurier w Karpaczu oraz wielu innych polskich miejscowościach. Zapewniamy najwyższą jakość usług, nowoczesne narzędzia umożliwiające monitorowanie przesyłek, a także możliwość łatwego kontaktu z pracownikiem, który opiekuje się Twoim zleceniem na każdym etapie jego realizacji.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Karpaczu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: