Logo
Menu

globbox

GlobBox Karpacz

Sprawdź ofertę GlobBox w Karpaczu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Karpacz

Usługi kurierskie w Karpaczu są bardzo zróżnicowane pod względem ceny. Jeśli chcesz znaleźć najbardziej konkurencyjną ofertę wybierz Globbox w ramach platformy Globkurier.pl. Możesz liczyć na znacznie tańszą wysyłkę i wygodne zamówienie kuriera albo po opłaceniu przesyłki samodzielnie udać się do punktu nadania i odbioru. Dowiedz się więcej, jak funkcjonuje Globbox w Karpaczu.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Zamów kuriera Globbox w Globkurier.pl, bo możesz liczyć na wycenę niższą nawet o 70% niż u przewoźnika. Wystarczy, że założysz darmowe konto indywidualne lub firmowe i już możesz wyceniać swoje paczki bez ograniczeń. Ba! Możesz nawet generować zbiorowe listy przewozowe. Dla firm dostępna jest też opcja odroczenia płatności faktury. W przypadku wyceny wystarczy wpisać parametry paczki i zaznaczyć ilość paczek, a także ewentualnie kraj nadania i odbioru, jeśli paczka jest wysyłana za granicę. Domyślnie ustawiona jest Polska dla nadania i odbioru. Potem wystarczy kliknąć wycenę, wybrać ofertę kuriera, a następnie opłacić przesyłkę. Po wydrukowaniu listu przewozowego można czekać na kuriera albo nadać paczkę w punkcie. Wszystko zależy od tego, która opcja jest dla Ciebie lepsza i którą wybrałeś. W Karpaczu jak do tej pory nie ma punktów Globbox i aby nadać przesyłkę, należy udać się do pobliskich miast oddalonych o ok. 10 km. Można nadać paczkę w Leszczyńcu albo Jeleniej Górze. W tej drugiej miejscowości znajdują się 4 punkty Globbox. Oczywiście nie musisz udawać się do punktów, możesz zamówić kuriera Globbox na swój adres w Karpaczu.

W przypadku zamówienia do godz. 11, kurier może pojawić się jeszcze w tym samym dniu roboczym. Gdy zamówisz go później, przyjedzie w kolejnym dniu roboczym. Pamiętaj, że paczka nie może być cięższa niż 50 kg. Gdy przekracza limit wagowy, towar może być wysłany tylko i wyłącznie na palecie. Dodatkowo zwróć uwagę na to czy Twój towar mieści się w kartonie i ma standardowy kształt. Wszelkie przedmioty wystające i zabezpieczone folią uznawane są za przesyłki niestandardowe, podobnie jak te zapakowane do kartonu i oznaczone naklejkami ostrzegawczymi. Takie przesyłki wymagają bowiem ręcznego sortowania. Niezależnie od wymiarów Twojej przesyłki i jej zawartości, musisz towar właściwie zabezpieczyć. Zatem pamiętaj o wypełnieniu wolnych miejsc styropianem, czy też użyciu woreczków z powietrzem. Sam towar owiń folią bąbelkową i dodatkowo zabezpiecz taśmą. Z kolei karton oklej taśmą stretch, która jest samoprzylepna. Dopiero po tych czynnościach naklej etykietę na paczkę. Teraz dowiedz się, jak ową etykietę uzyskać.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Karpaczu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: