Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Karpacz

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Karpaczu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Karpacz

Niska cena, szybkość dostarczania i wygoda nadania oraz odbioru to jedne z najważniejszych cech, które charakteryzować powinny dobre usługi kurierskie. Wszystkie z nich posiada ORLEN paczka (dawniej Paczka w RUCHu). Nie musisz już być w domu ani czekać na kuriera z nadaniem. Teraz możesz w kilku prostych krokach wziąć sprawy w swoje ręce i nadać paczkę w jednym z miejsc, w których bywasz codziennie. ORLEN dołoży wszelkich starań, by Twoja przesyłka bezpiecznie i szybko dotarła na miejsce. Przesyłki w ramach usługi ORLEN paczka występują w dwóch rozmiarach. Jest to opcja MINI do 5 kg i STANDARD do 20 kg. Dodatkowo nie mogą przekraczać wymiarów 20/30/50 cm. Format ten jest uniwersalny i z powodzeniem pozwala na bezpieczne spakowanie Twojej przesyłki. Dodatkowo ORLEN paczka proponuje bezpłatne ubezpieczenie każdej paczki, której wartość nie przekracza 500 zł. Możliwe jest także śledzenie przesyłki na każdym etapie jej podróży. Wystarczy wpisać nadany numer na stronie porównywarki usług kurierskich GlobKurier.pl.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

ORLEN paczka to nie tylko bezpieczny i tani kurier. Karpacz zyskał od ORLEN wraz z rozwojem usług wygodne miejsce nadawania i odbioru przesyłek przez 24 h/dobę, przez 7 dni w tygodniu. Usługa dostępna jest na stacji paliw PKN ORLEN przy ul. Konstytucji 3-go Maja w Karpaczu. Dzięki takiej lokalizacji nie musisz tracić czasu ani stać w kolejkach chcąc nadać lub odebrać paczkę. Nadanie paczki jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. Wszystko to za sprawą platformy Globkurier.pl. Wystarczy wykonać następujące kroki:
– Spakuj i zabezpiecz zawartość przesyłki.
– Wypełnij formularz online: podaj dane nadawcy i odbiorcy oraz wybierz punkt nadania, oraz odbioru.

– Wydrukuj wygenerowany automatycznie list przewozowy i naklej na paczkę. Możesz również przepisać otrzymany kod na paczkę lub po prostu podać go w punkcie nadania.
– Nadaj przesyłkę w wybranym miejscu nadania, kiedy chcesz.
Punkty nadania to oprócz stacji paliw PKN ORLEN także kioski RUCHu, sklepiki partnerskie i automaty paczkowe. Wybierz ten, w którym robisz zakupy lub mijasz w drodze do pracy. Niezależnie od miejsca nadania przesyłki w ramach usługi ORLEN paczka, docierają one do odbiorców zazwyczaj w przeciągu 1-2 dni roboczych, o czym nadawca powiadamiany jest mailowo i SMSem na numer podany w formularzu.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Karpaczu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: