Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Kamienna Góra

Zamów kuriera w Kamiennej Górze korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Kamienna Góra

Kamienna Góra to będące częścią aglomeracji wałbrzyskiej miasto położone w województwie dolnośląskim, w Kotlinie Kamiennogórskiej. Jest istotnym ośrodkiem przemysłowym, transportowym i kulturalnym. Położenie w połowie drogi między Wrocławiem a Pragą sprawia, że jest w nim także duże zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. W Kamiennej Górze znajdują się cztery placówki Poczty Polskiej, umożliwiające także doręczanie przesyłek kurierskich w ramach usług takich jak Pocztex Kurier 48 oraz Pocztex Express 24. Kurier Poczty Polskiej w Kamiennej Górze rozwozi przesyłki od poniedziałku do piątku, między godziną 8:30 a 17:00. W przypadku braku skutecznego doręczenia, adresat może odebrać paczkę we wskazanej na awizo placówce Poczty Polskiej lub jednym z całodobowych punktów, z którymi współpracuje przewoźnik.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dzięki GlobKurier.pl Twoja przesyłka trafi do adresata w wyjątkowo krótkim czasie i w doskonałej cenie. Nasi klienci mogą liczyć na stawki niższe nawet o 70% od tych, które uzyskują bezpośrednio u przewoźników. Zamówienie kuriera Poczty Polskiej w GlobKurier.pl jest bardzo proste i intuicyjne. Cały proces zawiera się w dwóch krokach. Pierwszym jest podanie wymiarów oraz wagi przesyłki w formularzu na stronie internetowej. Dane te, podobnie jak informacja, czy paczka ma być wysyłana na terenie kraju, czy za granicę, służą do stworzenia dokładnej wyceny. Na tej podstawie przygotowujemy zestawienie ofert różnych przewoźników, w tym Poczty Polskiej.

Spośród przygotowanych przez nas opcji możesz następnie wybrać tę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza pod względem kosztów i czasu dostawy, a także zawiera dodatkowe usługi, jakich potrzebujesz (nadprogramowe ubezpieczenie przesyłki, dostawa w określonych godzinach). Następnie podaj dane niezbędne do wysyłki w kolejnym formularzu. Zamówienie może zostać opłacone online dzięki systemowi szybkich przelewów, przelewem tradycyjnym bądź gotówką u kuriera. To wszystko, czego potrzebujesz, by zamówić bezpiecznego i taniego kuriera w Kamiennej Górze. Oferujemy Ci także pomoc naszych doradców oraz nowoczesne systemy śledzenia przesyłek dla Ciebie oraz adresata.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kamiennej Górze

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: