Menu

globbox

GlobBox Kamienna Góra

Sprawdź ofertę GlobBox w Kamiennej Górze i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Kamienna Góra

Jeśli chcesz skorzystać z najtańszego kuriera w Kamiennej Górze, to koniecznie wejdź na stronę Globkurier.pl i zamów kuriera Globbox. W tym poradniku podpowiemy Ci krok po kroku, jak to zrobić. Dowiesz się też, gdzie znajdziesz punkty nadania i odbioru w mieście. Dzięki temu zdecydujesz, czy będziesz zamawiać kuriera na adres, czy samodzielnie nadasz paczkę. Do tego usługa będzie naprawdę tania!

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Zamów kuriera Globbox na platformie Globkurier.pl, bo to naprawdę proste. Wystarczy, że założysz darmowe konto, a do wyboru masz indywidualne lub firmowe. Po jego potwierdzeniu możesz przejść do wyceny przesyłek. Wpisujesz wszystkie ich paramety, a więc długość, szerokość i wysokość, a także wagę, a następnie zaznaczasz ilość. W przypadku przesyłek krajowych kilkasz wyceń przesyłkę. Z kolei gdy wysyłasz swoją paczkę z Kamiennej Góry za granicę, musisz zaznaczyć kraj odbioru i następnie kliknąć w wycenę. Pozostaje wybranie oferty kurierskiej i opłacenie przesyłki. Po wydrukowaniu listu przewozowego i naklejeniu go na paczkę, możesz udać się do jednego z punktów nadania w Kamiennej Górze. Jeśli wybrałeś opcję kuriera, czekasz na niego w tym samym lub kolejnym dniu roboczym. Po tym jak kurier odbierze przesyłkę czy też przesyłki, bo możesz nadawać ich więcej, masz możliwość ich śledzenia po zalogowaniu w Globkurier.pl.

Wycena może być nawet o 70% niższa niż u przewoźnika. W Kamiennej Górze znajdziesz 3 punkty nadania i odbioru. Jeśli zamówisz kuriera na swój adres do godz. 11, to może przyjechać tego samego dnia. Gdy zrobisz to później, kurier Globbox pojawi się u Ciebie w kolejnym dniu roboczym. Jeśli chcesz nadać przesyłkę w Globbox, to musisz o nią właściwie zadbać. Koniecznie musi zostać odpowiednio zabezpieczona. Towar nie może się przemieszczać w paczce, zatem należy zastosować wypełnienie, np. styropianowe albo woreczki z powietrzem. Same przedmioty można owinąć dodatkowo folią bąbelkową i zabezpieczyć taśmą. Również karton powinien być solidnie zaklejony. Aby mieć pewność, że na pewno się nie rozklei, ani nie zamoknie, najlepiej nakleić na niego jeszcze samoprzylepną folię stretch i owinąć nią całą paczkę. Potem pozostaje już tylko nakleić list przewozowy, uprzednio wydrukowany.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kamiennej Górze

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: