Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Kamienna Góra

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Kamiennej Górze korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Kamienna Góra

Kamienna Góra jest kolejnym miejscem na mapie Polski, na którego terenie dostępny jest kurier ORLEN paczka. To dawniejsza usługa Paczka w RUCHu, która została przejęta i stale udoskonalana jest przez PKN ORLEN. W dobie zakupów internetowych i coraz popularniejszych usług kurierskich ważna staje się korzystna cena usługi, gwarancja i bezpieczeństwo dostarczenia paczki, wygodne i szybkie nadawanie oraz odbiór przesyłek. Wszystkie te cechy ma ORLEN paczka. Teraz nadasz i odbierzesz przesyłkę w miejscu, w którym i tak bywasz codziennie! Usługi kurierskie ORLEN wyróżniają się bardzo korzystną propozycją cenową, ale to nie wszystko. W ich ramach dostępna jest bezpłatna opcja ubezpieczenia paczki, jeśli jej wartość nie przekracza kwoty 500 zł. Dotyczy to zarówno przesyłek MINI do 5 kg, jak i STANDARD do 20 kg. Wymiary paczek nie mogą przekraczać 20/30/50 cm.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Usługę zamówić można w porównywarce kurierskiej GlobKurier.pl, która umożliwia w prosty sposób wykonać wszelkie czynności niezbędne do przygotowania wysyłki. To również możliwość porównania blisko 50 różnych przewoźników i wyboru opcji najkorzystniejszej dla siebie. Przygotowanie ORLEN paczki za pomocą GlobKurier.pl to kilka prostych kroków. Najpierw wpisujemy w podanym miejscu wymiary i wagę przesyłki oraz nadawcę i odbiorcę. Automatycznie uzyskamy wycenę i dostęp do szybkich płatności online. Po zatwierdzeniu otrzymujemy list przewozowy i specjalny kod, który umieszczamy na paczce lub podajemy osobie przyjmującej naszą paczkę w punkcie nadania. Kamienna Góra dołączyła do miejsc, które współpracując z PKN ORLEN, dbają o to, by powierzone przesyłki dotarły w najdalsze zakątki kraju bezpiecznie i w najlepszej cenie.

Sam przewóz paczek z miejsca nadania do punktu odbioru trwa zazwyczaj 1-2 robocze, a na odbiór są 3 dni. Czas ten w przypadku automatów paczkowych można dodatkowo wydłużyć w aplikacji ORLEN paczka. Nadania i odbioru paczki przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu, w tym święta, dokonać można w Kamiennej Górze na stacji paliw PKN ORLEN znajdującej się przy ul. Bohaterów Getta 48. Dzięki usługom świadczonym 24/7 Klient zyskuje możliwość odbioru lub nadania przesyłki w momencie najbardziej dogodnym dla siebie i podczas korzystania z pozostałych usług stacji. To oszczędność czasu oraz wygoda w organizowaniu zarówno nadania, jak i odbioru.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kamiennej Górze

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: