Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Giżycko

Zamów kuriera w Giżycku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Giżycko

Giżycko to zamieszkałe przez niespełna 30 tysięcy osób miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Zwane stolicą polskiego żeglarstwa, jest jednym z najważniejszych portów na szlaku Wielkich Jezior. Jest tłumnie odwiedzane przez turystów. Stanowi także siedzibę powiatu giżyckiego i gminy wiejskiej Giżycko. W mieście znajduje się sześć placówek Poczty Polskiej, które umożliwiają sprawne odbieranie i dostarczanie przesyłek, również w trakcie sezonu turystycznego. Zgodnie z informacjami podawanymi przez przewoźnika, przesyłki kurierskie trafiają do adresatów w ciągu pięciu dni roboczych. W praktyce zazwyczaj są to dwa dni. Z kolei paczki przesyłane w obrębie tej samej gminy mogą trafić do adresata nawet tego samego dnia, o ile są kierowane do osoby fizycznej i zostaną nadane przed godziną 17:00. Kurier Poczty Polskiej doręcza przesyłki w dni robocze do godziny 20:00 (do klientów indywidualnych) lub 15:00 (do firm).

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zamówienia kuriera Poczty Polskiej w Giżycku możesz dokonać bez wychodzenia z domu, przy pomocy GlobKurier.pl. Dzięki kilku podstawowym informacjom o przesyłce, jakie należy podać w formularzu na naszej stronie internetowej stworzymy dla Ciebie szybką wycenę usługi u kilkudziesięciu przewoźników, wśród których znajduje się również Poczta Polska. Po wybraniu najlepszej oferty w kolejnym formularzu podajesz niezbędne informacje takie jak adres nadawcy i odbiorcy, zawartość oraz wartość przesyłki oraz ewentualną chęć wykupienia dodatkowego ubezpieczenia i usług takich jak dostawa w konkretnych godzinach. Zamówienie możesz opłacić online lub gotówką bezpośrednio u kuriera.

Zarówno odbiorca jak i nadawca mogą monitorować realizację zlecenia dzięki zaawansowanemu systemowi śledzenia przesyłek. Ułatwia to również określenie przybliżonego czasu dostawy. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów możesz skontaktować się także z indywidualnym opiekunem Twojego zamówienia. Jeżeli szukasz taniego kuriera w Giżycku, GlobKurier.pl jest miejscem, w którym znajdziesz wyjątkowo korzystne oferty. Już od kilkudziesięciu lat pośredniczymy między przewoźnikami i ich klientami, negocjując wyjątkowo korzystne ceny dla osób indywidualnych oraz firm.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Giżycku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: