Menu

globbox

GlobBox Giżycko

Sprawdź ofertę GlobBox w Giżycku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Giżycko

Chcesz nadawać swoje przesyłki w Giżycku komfortowo i tanio. Doskonałym wyborem może być Globbox. W Giżycku trudno o lepszą ofertę, zwłaszcza jeśli zamówisz kuriera na platformie Globkurier.pl. Dowiedz się gdzie znajdziesz punkt nadania i odbioru w mieście, a także jak zamówić kuriera krok po kroku. To naprawdę proste i wygodne!

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Zamów kuriera Globbox, a wcześniej załóż konto na stronie Globkurier.pl i to właśnie tutaj przystąp do wyceny towaru. To naprawdę proste. Wystarczy podać wszystkie parametry przesyłki, zatem długość szerokość i wysokość. Potem przyjdzie już zaznaczyć kraj nadania i odbioru, a także liczbę paczek, które się wysyła. Wystarczy kliknąć wyceń przesyłkę, a następnie wybrać ofertę Globbox. Pozostaje już tylko opłacić przesyłkę online, a następnie wydrukować list przewozowy i nakleć go na paczkę. W zależności od wybranej opcji albo udajesz się do punktu w Giżycku, albo czekasz na kuriera, który odbierze Twoją paczkę. Pamiętaj, że w Globkurier.pl można liczyć na wycenę nawet o 70% niższą niż u przewoźnika. Ponadto firmy mogą liczyć na indywidualną wycenę usług kurierskich i przewozowych. Można zareklamować usługę, jeśli towar nie dotrze do klienta, czy też dotrze uszkodzony. Warto wysyłając paczkę, przed przekazaniem jej kurierowi zrobić dokumentację fotograficzną, aby było wiadomo, że przesyłka została odpowiednio zabezpieczona. Gdy zamawiasz kuriera Globbox w Giżycku do godz. 11, może odebrać Twoją przesyłkę jeszcze tego samego dnia.

Z kolei gdy zrobisz to później, kurier przyjedzie w kolejnym dniu roboczym. W Giżycku punkt nadania i odbioru znajduje się w sklepie Traffika, który znajduje się w supermarkecie Kaufland. Jest czynny w godz. od 7.00 do 21.00, od poniedziałku do soboty. Dostępna jest też możliwość nadania przesyłek za pobraniem. W Globbox można wysyłać przesyłki do 50 kg. Powyżej tej wagi można wysyłać towary tylko na paletach. Jeśli chcesz nadać paczkę w Globbox, to musisz pamiętać o jej odpowiednim zabezpieczeniu. Konieczne jest zatem zawinięcie rzeczy w folię bąbelkową i zaklejenie taśmą przed spakowaniem. Gdy w kartonie jest więcej miejsca, trzeba ponadto wypełnić go styropianem, woreczkami z powietrzem, czy innym zabezpieczającymi środkami. Z zewnątrz warto owinąć paczkę folią stretch. Dzięki temu, gdy w czasie transportu przesyłek czy odbioru towaru przez adresata będzie padał deszcz, przesyłka nie ucierpi. W Globbox nadasz przesyłkę naprawdę tanio, przekonaj się jak to zrobić.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Giżycku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: