Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Giżycko

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Giżycku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Giżycko

Wygoda nadawania i odbioru, niska cena oraz szybkość dostarczania przesyłek to jedne z najistotniejszych kwestii podczas wyboru przewoźnika. Obecnie dostępnych jest wiele możliwości, ponieważ z usług wysyłania paczek korzystamy coraz częściej. Do najchętniej wybieranych przewoźników dołączył więc ORLEN z usługą ORLEN paczka. To świetna cena, bezpieczeństwo i sprawdzona marka godna zaufania. Sprawdź jak wygodne, szybkie i łatwe może być nadawanie i odbieranie przesyłek! Przesyłki nadawane w ramach usługi ORLEN paczka podlegają bezpłatnemu ubezpieczeniu w przypadku wartości do 500 zł. Podczas każdego nadania Klient otrzymuje również potwierdzenie i od tego momentu za przesyłkę odpowiada ORLEN – marka uznana, solidna i wychodząca naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Usługi kurierskie oferowane przez ORLEN paczka (dawniej Paczka w RUCHu) to wygoda i oszczędność czasu. Punkty nadania to miejsca, w których większość z nas bywa na co dzień, lub mija np. w drodze do pracy. Przesyłkę nadać można w kioskach RUCHu i popularnych sklepikach partnerskich, na stacjach ORLEN otwartych 24/7 i automatach paczkowych. Aby wysłać przesyłkę, wystarczy skorzystać z porównywarki cen kurierskich GlobKurier.pl wybrać miejsce nadania i wypełnić formularz online z danymi nadawcy i odbiorcy. Następnie wydrukować list przewozowy i nakleić na spakowaną przesyłkę lub napisać na niej wygenerowany kod. Ostatni krok to dostarczenie paczki do wybranego miejsca nadania i gotowe!

ORLEN paczka to możliwość odbioru przesyłki w ciągu trzech dni w godzinach, w których otwarty jest wybrany punkt. Poza bardzo konkurencyjną ceną usług to również krótki czas przewozu. Zazwyczaj jest to 1-2 dni robocze. W Giżycku dostępne są 3 punkty nadania i odbioru ORLEN paczki a liczba ta będzie rosła. W celu zrealizowania usługi zapraszamy do saloniku prasowego przy ul. Olsztyńskiej 3A, Kiosku RUCHu przy skrzyżowaniu z Placem Dworcowym oraz punktu partnerskiego ORLEN paczka w sklepie odzieżowym przy ul. Kościuszki 18.  Dostępna jest również opcja śledzenia paczki od momentu nadania aż do odbioru, poprzez wpisanie nadanego przesyłce numeru na stronie GlobKurier.pl.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Giżycku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: