• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Stargard

  Zamów kuriera ORLEN Paczka w Stargardzie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Stargard

  Kiedy zbliżają się święta czy sezonowe wyprzedaże popyt w sklepach online rośnie. Jednak najlepiej radzą sobie te, które nie przesadzają z wysokimi marżami. W końcu ceny można porównać w kilku sklepach. Istotne znaczenie ma także cena za wysyłkę towaru. W przypadku tej ostatniej można zminimalizować koszty, podpisując umowę z brokerem kurierskim Globkurier.pl. W ten sposób usługi kuriera ORLEN Paczka mogą być jeszcze tańsze. Jak wygląda jego oferta w Stargardzie? Ile jest punktów nadania i odbioru? Zastanawiasz się, ile punktów nadania i odbioru znajduje się w Stargardzie? Otóż jest ich 14. Szukając punktu całodobowego, warto udać się na ul. Szczecińską 49, gdzie znajduje się Stacja Paliw ORLEN. Ponadto paczki można odbierać w punkcie przy ul. Jugosławiańskiej 33, gdzie jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 5.00 do 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 16.00. Przy ul. Kościuszki 55/3 znajduje się sklep ABC. Tu również można odbierać paczki kuriera ORLEN Paczka. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 4.30 do 19.00, w soboty – od 4.30 do 16.00, a w niedzielę – od 8.00 do 15.00. Przy ul. Okrzei 3D znajdziesz długo czynny punkt nadania i odbioru kuriera ORLEN Paczka. Jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. od 8.00 do 21.00, a w niedzielę od 11.00 do 20.00. Punkt odbioru znajduje się także na Grodzkiej 2. Tu można odbierać paczki w godzinach od 12.00 do 20.00, a w niedzielę od 7.00 do 22.00. Jeśli szukasz punktów otwartych przez cały tydzień, to taki znajdziesz także przy ul. 1000-lecia 5. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00, w soboty – od 12.00 do 20.00, a także w niedzielę – od 7.00 do 12.00. Kurier dostarcza paczki do punktów o godz. 6.00. 

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Chcesz zamawiać wysyłkę towarów taniej niż u przewoźnika? Wybierz ofertę Globkurier.pl, gdzie ceny są negocjowane i nawet o 70% niższe. Najkorzystniejsze mogą uzyskać firmy, które podejmują stałą współpracę. Wtedy mogą liczyć na indywidualną wycenę. Również usługi kuriera ORLEN Paczka mogą być tu tańsze. Do tego zyskuje się pakiet korzyści, jak choćby możliwość darmowego śledzenia czy powiadomienia SMS. Aby zamówić kuriera za pośrednictwem platformy, trzeba najpierw założyć konto. Jest ono darmowe, zatem ponosi się tylko koszty wysyłki towarów. Po krótkiej rejestracji można wycenić pierwszą paczkę. Należy wpisać jej parametry, a więc długość, szerokość i wysokość, a ponadto wagę.     

   

  W przypadku taniego kuriera w Stargardzie ORLEN Paczka konieczne jest trzymanie się limitów. Otóż paczka nie może być cięższa niż 20 kg, a także większa niż 20 cm x 30 cm x 50 cm. Po wpisaniu parametrów należy kliknąć wyceń przesyłkę. Potem wystarczy wybrać ofertę kuriera ORLEN Paczka i opłacić online. Następnie należy udać się do najbliższego punktu nadania z paczką z naklejonym listem przewozowym. Numer listu posłuży do śledzenia przesyłki. W przypadku jej zagubienia można starać się o rekompensatę. Jednak jest to możliwe jeśli paczka była ubezpieczona, a ponadto dobrze zabezpieczona. Zawsze warto pamiętać o zabezpieczaniu przesyłki folią stretch.   

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Stargardzie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: