Menu

kurier dpd

Kurier DPD Stargard

Zamów kuriera DPD w Stargardzie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Stargard

Stragard wraz z kilkoma innymi miastami – Szczecinem, Świnoujściem, Policami, Goleniowem i Gryfinem tworzy aglomerację szczecińską. To najstarsze miasto na Pomorzu, które może poszczycić się licznymi zabytkami. Obecnie w Stargardzie żyje i pracuje ok. 67 tys. mieszkańców. W związku z tym usługi kurierskie cieszą się dużym powodzeniem. Wśród najkorzystniejszych ofert można wymienić DPD. Gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru, a także w jakich godzinach można spodziewać się kuriera? Nie musisz udawać się do punktu czy automatu paczkowego, gdyż kurier DPD może odebrać Twoją paczkę z domu czy pracy. Wystarczy, że na platformie Globkurier.pl wycenisz swoją paczkę, a następnie wybierzesz taniego kuriera. 

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Stargard to miasto, gdzie działa wiele firm kurierskich, jednak DPD jest jedną z najtańszych opcji, a duża sieć dystrybucji jest dodatkowym atutem. Na tej platformie możesz uzyskać najlepszą wycenę, tańszą niż u przewoźnika, gdyż ceny są już wynegocjowane. Zatem zmierz swoją przesyłkę, podaj długość, szerokość, wysokość, a także wagę, a następnie wybierz taniego kuriera DPD. Opłać przesyłkę i czekaj na kuriera. Powinien pojawić się w tym samym lub kolejnym dniu roboczym, w zależności od tego, o której składasz zamówienie. Kurierzy DPD pracują w godzinach od 8.00 do 18.00. Zatem wtedy możesz spodziewać się dzwonka do drzwi i odbioru Twojej paczki. Jeśli chcesz wiedzieć mniej więcej, kiedy pojawi się kurier, możesz zadzwonić na infolinię. Wiele osób korzysta z usług branży e-commerce, całkiem sporo prowadzi też działalność w sieci. W związku z tym popularność usług kurierskich DPD w Stargardzie jest spora. Można samodzielnie nadać paczkę w punkcie. W samym Stargardzie można taki znaleźć przy ul. Lechickiej 28. Pod tym adresem można również odbierać paczki, jeśli wybiera się taką opcję zamiast przesyłki od drzwi do drzwi. Punkt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 17.00, a także w sobotę – od 10.00 do 13.00. Kolejny punkt znajduje się przy ul. Tadeusza Kościuszki 73.      

 

Przesyłki można nadawać i odbierać od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 20.00. DPD Pickup znajduje się także przy ul. Kolejowej 2 w sklepie Lewiatan. Można nadawać i odbierać paczki w godzinach od 6.00 do 21.00, a w soboty od 9.00 do 15.00. Punkt DPD zlokalizowany jest także przy ul. Powstańców Warszawy 7/1. Punkt jest czynny przez cały tydzień od 6.00 do 23.00. Można także nadać przesyłkę w punkcie zlokalizowanym przy ul. Armii Krajowej 8b. Punkt jest czynny od 5.00 do 23.00 i mieści się w Delikatesach Centrum. Mieszkańcy Stargardu mogą nadać przesyłkę ponadto w sklepie ABC zlokalizowanym na os. Zachód B12/U3. Można nadawać i odbierać przesyłki od godz. 6.00 do 22.00 każdego dnia. Co więcej, w Stargardzie znajdziesz automat paczkowy DPD, który zlokalizowany jest przy ul. Pierwszej Brygady 10. Aby móc z niego skorzystać, trzeba posiadać aktywną aplikację DPD Mobile. Automat paczkowy jest czynny niemal całką dobę od 0.00 do 23.45. Ponadto DPD Pickup znajduje się także przy ul. Węgierskiej 6 w sklepie ABC, gdzie można odbierać i nadawać przesyłki w godzinach od 6.00 do 22.00, od poniedziałku do piątku.    

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Stargardzie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: