Logo
Menu

globbox

Globbox Stargard

Sprawdź ofertę GlobBox w Stargardzie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Stargard

Pilna paczka do wysłania? Nie chcesz przepłacać na dostawie? Nadaj przesyłkę w Globbox. Zleć nam wysyłkę na terenie Stargardu lub do innej części Polski. Z naszym pośrednictwem nadasz także przesyłkę do Irlandii, Anglii, Niemiec, Francji, Chin czy USA. Oferujemy korzystne ceny dla klientów biznesowych i indywidualnych. Dokonaj wyceny i zobacz, ile możesz zaoszczędzić na dostawie. Jakie nadania nam zlecisz? Zajmujemy się transportem przesyłek kopertowych, paczek oraz palet. Poznaj nas bliżej i złóż zamówienie.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Globbox to sieć punktów paczkowych. W Polsce i poza jej granicami znajduje się ich ponad 5500 punktów. Jak sprawdzić, czy punkt zlokalizowany się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania? Na naszej stronie internetowej kliknij zakładkę “znajdź punkt”. Dostępny jest tam szczegółowy wykaz punktów oraz godziny ich pracy. Przesyłki Globbox nadawać i odbierać można zazwyczaj między 7:00 a 21:45. To wygodny sposób realizacji usług kurierskich ponieważ do lokalu można udać się o wybranej przez siebie porze, np. wracając z pracy czy spaceru. Wolisz tradycyjne nadanie? Wejdź na naszą stronę i zamów kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę. Globbox to możliwość doręczeń na terenie Stargardu, jak i innej części Polski. Za naszym pośrednictwem wyślesz przesyłkę paletową, kopertę lub paczkę. Realizujemy zlecenia również poza granicę kraju. Jak sprawdzić, ile zapłacisz za dostawę? Wystarczy, że podasz parametry paczki i dokonasz wyceny. Nasza propozycja to przystępne cenowo dostawy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zobacz, jak sprawnie wysyłać paczki. 

 

Globbox Stargard to propozycja skierowana dla klientów indywidualnych i biznesowych. W porosty sposób nadaj przesyłkę w punkcie Globbox lub zamów kuriera. Co potrzebujesz, aby złożyć zamówienie? Niezbędne będą Ci dane adresowe oraz parametry przesyłki. Jej wagę oraz wymiary wpisz w miejscu wyceny na naszej stronie internetowej. Da Ci to dostęp do konkurencyjnej oferty wysyłki. Wybierz odbiór przez kuriera lub samodzielnie nadaj przesyłkę w Globbox. W kolejnym kroku opłać zamówienie. Z Globbox możesz także wysyłać paczki za pobraniem. Po dokonaniu nadania status przesyłki śledź na naszej stronie internetowej. Łatwo sprawdzisz w ten sposób czy paczka została już odebrana przez adresata lub na jakim etapie doręczenia aktualnie się znajduje. Tanie wysyłki Globbox dają możliwość zaoszczędzenia na dostawie niezależnie od tego, ile przesyłek w miesiącu wysyłasz. Przetestuj nasze usługi i wysyłaj wygodnie z Globbox.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Stargardzie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: