Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Siedlce

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Siedlcach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Siedlce

Chcesz wysłać małą paczkę i interesuje Cię tani kurier Siedlce? Sprawdź  usługę ORLEN Paczka dostępną na GlobKurier.pl. To forma wysyłki, która pozwala na wygodne nadanie i odbiór paczki w punkcie. Sam wybierasz miejsce i czas, kiedy dokonasz nadania. Łatwo dostosujesz zadanie do swojego planu dnia. Lokale znajdują się na stacjach paliw i w kioskach RUCHu. Sprawia to, że również i odbiorca może komfortowo odebrać paczkę, np. wracając z pracy czy uczelni. Nie musisz już czekać na kuriera. Wyślij paczkę z dogodnej lokalizacji za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl. Masz w planie wysłać małą paczkę? Zamów kuriera na GlobKurier.pl i wyślij przesyłkę, która nie przekracza 20 kg. ORLEN Paczka to oferta nadania paczki, której wymiary mieszczą się w 20 cm x 30 cm x 50cm. Przesyłkę nadasz wygodnie z jednym z punktów ORLEN. Możesz to zrobić z reguły między godzina 6:00 a 19:00 od poniedziałku do piątku. Lokale są czynne nieco krócej w weekend. Ich wykaz oraz indywidualne godziny pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej. W Siedlcach możesz wybierać spośród około 5 punktów ORLEN. Znajdź, ten najbliżej Twoje pracy lub domu i wyślij wygodnie paczkę bez konieczności czekania na kuriera. Dostawa realizowana jest w przeciągu 3 dni roboczych. Tani kurier Siedlce to oferta na niedrogie przesyłki niezależnie od tego, jak dużo wysyłasz. Jako platforma logistyczna mamy wynegocjowane konkurencyjne stawki na dostawę przesyłek, z których i Ty możesz skorzystać. Zobacz, jak złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jak skorzystać z usługi kurier ORLEN Paczka za pośrednictwem naszej platformy logistycznej? Zamów kuriera w kilku prostych krokach. Kluczowym elementem składania zamówienia na naszej stronie internetowej jest wypełnienie formularza szybkiej wyceny. Do jego uzupełnienia niezbędna jest znajomość wagi oraz wymiarów przesyłki. W pierwszej kolejności spakuj paczkę i dokonaj jej pomiarów, a następnie wypełnij wymagany formularz na GlobKurier.pl. W kolejnym kroku system przedstawi Ci różne opcje dostawy. W tym wypadku wybierz kurier ORLEN Paczka i dokonaj płatności za zamówienie. 

W momencie składania zamówienia otrzymasz jego numer, który posłuży Ci do śledzenia statusu przesyłki. Status pozwala m.in. na sprawdzenie etapu doręczenia Twojej paczki. Usługa ORLEN paczka to także możliwość otrzymania powiadomienie SMS o tym, że przesyłka jest już gotowa do odbioru. Dzięki temu adresat łatwo przewidzi termin dostawy. Po opłaceniu zamówienia udaj się do wybranego przez siebie punktu i nadaj paczkę. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Siedlcach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: