Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Siedlce

Zamów kuriera DHL w Siedlcach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Siedlce

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą, opierającą się przede wszystkim na sprzedaży internetowej, dobry i tani kurier jest priorytetem. Jakość i terminowość dostarczania przesyłek są elementami świadczącymi o “dobrym imieniu” firmy. Z kolei cena za usługi kurierskie ma duży wpływ na oszczędności i wypracowane zyski. Również w przypadku osób indywidualnych priorytetowe znaczenie ma przede wszystkim niska cena. Jednakże powinna być ona połączona z wysoką jakością usług. Na terenie Siedlec działalność kurierską prowadzi kilku przewoźników. Jedną z bardziej znanych i cenionych firm kurierskich jest DHL. Dlaczego warto zwrócić uwagę na propozycje właśnie tego przewoźnika? Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm?Siedlce to miasto o dobrze rozwiniętej gospodarce. Stanowi centrum zarówno handlu, usług jak i przemysłu. Tanie usługi kurierskie są zatem mocno pożądane. Jedną z bardziej znanych i cenionych firm kurierskich jest DHL.  Dlaczego? 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

DHL udostępnia przede wszystkim, dla swoich obecnych i potencjalnych Klientów, dużą ilość punktów nadania i odbioru przesyłek. Uruchomił trzy różne kanały, które pozwalają na zamówienie kuriera do domu lub do firmy. Ponadto DHL współpracuje z platformami transportowymi, takimi jak GlobKurier.pl, co z kolei pozwala na zaproponowanie Klientom atrakcyjnych, niskich cen za usługi. I najważniejszym atrybutem firmy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowość. Klienci DHL mają możliwość zamówienia kuriera DHL do domu lub do firmy poprzez kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta, w którym konsultanci pomagają składać zlecenia na nadanie przesyłek. Wystarczy zadzwonić na numer: + 48 42 6 345 350. Pracownik DHL pomoże nadać paczkę, którą można opłacić już bezpośrednio u kuriera. Bezsprzecznie ważnym jest, by pamiętać, iż obsługa telefoniczna Klientów jest kanałem obsługującym tylko i wyłącznie przesyłki krajowe. Z myślą o swoich Klientach DHL uruchomił na terenie Siedlec punkty DHL POP, w których można nadać lub odebrać paczkę. Mieszczą się one między innymi w sklepach sieci Żabka na ulicach: Romanowska 26, Kaszubska 2 lok.77, Zygmunta Vogla 28/1. Ponadto DHL POP mieści się także w Lidlu na ul. Partyzantów 16a oraz w sklepie AS na ul. Gajowej 45. Trzecią możliwością zamówienia kuriera jest kanał online. 

 

Jednym z najtańszych rozwiązań jest skorzystanie z platformy transportowej GlobKurier.pl. Głównie z uwagi na fakt, że korzystając z pośrednictwa platformy, cena usług przewozowych, może być niższa nawet o 70%, w stosunku do stawek cenowych obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Portal umożliwia swoim Klientom bezpłatną rejestrację. Nie jest ona wymagana, jednakże daje możliwość skorzystania z dodatkowych profitów. Zatem warto poświęcić chwilę na rejestrację w serwisie. Proces zamówienia kuriera przez platformę jest bardzo prosty. Intuicyjny panel i podpowiedzi na stronie prowadzą Klienta” za rękę”. W pierwszym etapie należy wycenić paczkę podając miejsce nadania i odbioru przesyłki. Jej wagę i wymiary. Druga i ostatnia faza polega na wybraniu firmy kurierskiej i opłaceniu usługi. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na wizytę kuriera. GlobKurier.pl jest platformą, z którą w prosty sposób można zamówić kuriera DHL do domu lub firmy przy bardzo atrakcyjnych stawkach cenowych. Warto korzystać z takiej możliwości, ponieważ kurier z terenu Siedlec zamówiony przez GlobKurier.pl to zawsze tani kurier Siedlce. Punkty Obsługi DHL pracują od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8.00-18.00. Z kolei kurierzy dostarczają paczki w ni robocze, w dwóch przedziałach czasowych. Do godzin południowych, a następnie w godzinach 18.00- 22.00. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Siedlcach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: