Logo
Menu

globbox

Globbox Siedlce

                          Sprawdź ofertę GlobBox w Siedlcach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

 

Globbox Siedlce

Prowadzenie firmy nie raz wymaga przesyłania dokumentów z punktu do punktu. Siedlce są miastem w województwie mazowieckim, gdzie działa ponad 8 tys. mikro przedsiębiorców, także z branży e-commerce. W związku z tym poszukują oni dobrej i rzetelnej obsługi kurierskiej. Odpowiedzią na ich potrzeby może być Globbox w Siedlcach. Gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru i kto może skorzystać z usługi?

Nadaj przesyłkę z Globbox

Siedlce są średniej wielkości miastem, gdzie działają wszystkie wiodące firmy kurierskie. Współpracuje z nimi Globbox, który oferuje szybką wycenę przesyłek przez Internet, możliwość zamówienia kuriera na adres bądź też nadania przesyłki w punkcie. W Siedlcach punkt Globbox znajdziecie przy ul. Bohaterów Getta 2. Możesz również zamówić kuriera na wskazany adres. Do wyboru jest oferta wielu firm kurierskich, a po wpisaniu gabarytów paczki dowiesz się, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Można wysyłać zarówno paczki krajowe jak i międzynarodowe. Globbox obsługuje ponad 230 kierunków na świecie. Niezależnie od tego, czy nadajesz przesyłkę w punkcie w Siedlcach czy też czekasz na kuriera, musisz zadbać o jej właściwe opakowanie. Powinien być to mocny karton. Warto dodatkowo zabezpieczyć wnętrze paczki, czyli zastosować wypełnienie np. styropianowe albo owinąć towary folią bąbelkową. Na górze paczki zawsze powinien znajdować się wydrukowany list przewozowy. W przypadku paczek wysyłanych za granicę konieczne jest dodatkowo dołączenie koperty z dokumentami i przyklejenie jej obok listu przewozowego. Muszą znaleźć się wśród nich: faktura proforma, upoważnienie i oświadczenie, potrzebne do odprawy celnej.   

      

Proces nadawania przesyłki w Globbox jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę www.globbox.net, a następnie się zarejestrować. Potem można już korzystać z wyceny przesyłek. Należy wybrać rodzaj, czyli kopertę, paczkę lub paletę. Po wpisaniu gabarytów przesyłki, czyli wszystkich wymiarów i wagi, należy zaznaczyć kraj nadania i odbioru, a następnie kliknąć “wyceń przesyłkę”. Po wybraniu najkorzystniejszej opcji musisz wypełnić formularz, zatem podajesz adres doręczenia, nadania, a także dane kontaktowe. Możesz zanieść paczkę do punktu nadania (jedną z opcji jest inPost) albo wybrać opcję odebrania paczki przez kuriera. Zlecenia przyjęte do godz. 11 są odbierane tego samego dnia. Te po godzinie 11 realizowane są kolejnego dnia. Przesyłki krajowe dostarczane są w ciągu 1-2 dni roboczych. Tani kurier w Siedlcach to z pewnością Globbox. Jest to korzystna opcja nie tylko dla przedsiębiorców, ale i osób prywatnych. Firmy mogą korzystać z wielu przywilejów, jak choćby wsparcia w procesie reklamacyjnym, czy też odroczonych faktur, płatnych np. raz w tygodniu. Każdy może wygodnie śledzić swoje przesyłki, logując się na swoje konto na stronie. Dzięki Globbox biznes może się rozwijać, a klienci zyskują duże zaufanie do firmy.       

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Siedlcach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: