Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Ostrowiec Świętokrzyski

Zamów kuriera w Ostrowcu Świętokrzyskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Ostrowiec Świętokrzyski

Kurier ORLEN Paczka Ostrowiec Świętokrzyski – zaoszczędź na wysyłce i wybierz najkorzystniejszą ofertę dla małych paczek Jeżeli szukacie taniego kuriera, który zajmuje się dostarczaniem małych paczek, a przy tym oferuje bardzo korzystną cenę, to doskonałym wyborem jest kurier ORLEN Paczka. Ostrowiec Świętokrzyski to jedno z miast, gdzie znajdziecie punkty nadania i odbioru tego kuriera. Warto wiedzieć, gdzie się znajdują, a ponadto jak działa przewoźnik i kiedy kurier dostarcza paczki. Podpowiemy także, gdzie najlepiej zamówić kuriera ORLEN Paczka, aby zaoszczędzić jak najwięcej. W Ostrowie Świętokrzyskim znajduje się 11 punktów kuriera ORLEN Paczka, w tym jeden otwarty jest także w niedzielę. Znajduje się on na ul. Sandomierskiej. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 5.30 do 16.00, natomiast w soboty od 6.00 do 16.00, a w niedzielę od 8.00 do 14.00. Pozostałe punkty czynne są od poniedziałku do soboty. Jeżeli szukacie najdłużej otwartego punktu w Ostrowie Świętokrzyskim, to ten na ul. Polnej czynny jest od godz. 6.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od 7.00 do 15.00. Punkt przy Al. 3 Maja 8 czynny jest od poniedziałku do piątku od 7.00 do 17.00, natomiast w soboty od 8.00 do 12.00. Jeżeli pracujecie w sobotę do 13.00, to możecie zdecydować się na odwiedzenie punktu na ul. Sienkiewicza 59 C, który czynny jest w godzinach od 6.00 do 14.00. Jeżeli szukacie punktu nieco dalej za centrum, to polecamy ten mieszczący się na Wardyńskiego 15, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-16.00, natomiast w soboty od 8.00 do 12.00.   

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier w Ostrowie Świętokrzyskim może kosztować znacznie poniżej 10 zł, za paczkę o wymiarach 20 cm x 30 cm x 50 cm. Takie wymiary są limitem w przypadku kuriera ORLEN Paczka. To znaczy, że nie można posyłać przesyłek o większych gabarytach, nie mogą być też cięższe niż 20 kg. Gdy przesyłka spełnia te kryteria, to najlepiej kuriera zamówić online za pośrednictwem Globkurier.pl. Wystarczy tylko wejść na stronę i założyć konto za darmo, które dostępne jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Wystarczy podać podstawowe dane i potwierdzić rejestrację. W tym momencie można już wycenić pierwszą paczkę. Po wpisaniu jej parametrów należy kliknąć “wyceń przesyłkę”. Pojawi się ranking kurierów, czyli przewoźnicy oferujący najtańszą przesyłkę. Jednym z pierwszych na pewno będzie kurier ORLEN Paczka. 

Wystarczy wybrać tę ofertę i opłacić online, a następnie udać się do jednego z punktów w Ostrowie Świętokrzyskim, by nadać paczkę. Trzeba pamiętać o tym, że musi być właściwie zabezpieczona. Wewnątrz powinno znajdować się wypełnienie styropianowe, które zapobiega przesuwaniu się towaru wewnątrz paczki. Można zastosować też folię bąbelkową i owinąć nią bardziej kruche przedmioty. Karton z zewnątrz trzeba opakować folią stretch, dzięki czemu na pewno nie zamoknie. Na wierzchu musi znaleźć się list przewozowy. Numer zawarty na etykiecie pozwoli na śledzenie przesyłki na platformie Globkurier.pl. Dlaczego warto wybrać akurat tego brokera kurierskiego do zamówienia kuriera ORLEN Paczka? Można uzyskać wycenę niższą nawet o 70% niż w ofercie przewoźnika. Firmy mogą liczyć też na indywidualną wycenę i pakiet korzyści.               

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostrowcu Świętokrzyskim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: