Menu

kurier dpd

Kurier DPD Ostrowiec Świętokrzyski

Zamów kurieraw Ostrowcu Świętokrzyskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski to miasto z ponad 400-letnią tradycją, które jest prężnym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i sportowym. Kojarzy się z przemysłem hutniczym i można w nim zobaczyć Muzeum Krzemionki. W 2020 r. według danych GUS miasto zamieszkiwało niewiele ponad 67 tys. mieszkańców. Wiele osób wyemigrowało za pracą, jednak do tych, które ciągle tam mieszkają codziennie dociera kurier DPD z przesyłkami. Warto dowiedzieć się więcej na temat usług tej firmy kurierskiej w mieście. Nie trzeba udawać się do punktu odbioru, ponieważ jest możliwość szybkiej wyceny paczki i jej opłacenia w ramach oferty Globkurier.pl. Platforma współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi firmami kurierskimi, w tym DPD. Wystarczy wpisać gabaryty paczki, czyli długość, szerokość, wysokość, a także wagę, ilość paczek, by wyszukać najkorzystniejsze oferty. Wśród nich na pewno znajdzie się DPD, które ma bardzo konkurencyjne ceny na rynku. Dodatkowo na Globkurier.pl dostępny jest naprawdę tani kurier. Ostrowiec Świętokrzyski to miasto, gdzie wiele osób skorzystało już z tej możliwości, dokonało błyskawicznej opłaty i wysłało przesyłkę w dogodny sposób, czekając na kuriera w swoim domu czy firmie. Oferta dla firm jest jeszcze korzystniejsza bowiem można generować zbiorowe listy przewozowe i wysyłać paczki masowo, a przy tym płacić naprawdę niewiele.        

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

DPD oferuje odbiór przesyłek kurierskich przez kurierów, jednak jeśli chce się zaoszczędzić nieco na wysyłce, można skorzystać z tzw. DPD Pick up. W mieście znajduje się ich kilka. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ul. Górzystej 3. W tym punkcie paczki można nadawać i odbierać w godzinach od 9.00 do 17.00, od poniedziałku do piątku. Z kolei w soboty jest to możliwe w godz. od 9.00 do 14.00. Chcąc nadać przesyłkę można udać się także do punktu przy ul. Polnej 40 a. Jest czynny w godz. od 9.00 do 17.00, od poniedziałku do piątku. W tym punkcie można również odbierać przesyłki. Jeśli przesyłka nie zostanie przez Ciebie odebrana, to możesz ją przekierować na punkt odbioru i odebrać w dogodnym dla Ciebie czasie. Otrzymasz informację ile masz czasu na jej odbiór, zanim zostanie odesłana. Punkt DPD Pickup znajduje się także przy ul. Waryńskiego 39.

 Paczki można nadawać i odbierać w godz. od 8.00 do 16.00. Jeśli mieszkasz w pobliżu ul. 11 listopada 11, to pod tym adresem mieści się także punkt nadania i odbioru DPD. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, a także w soboty od 9.00 do 13.00. Punkty DPD znajdziesz także przy ul. Sandomierskiej 77 oraz Wspólnej 91 A. W przypadku tej pierwszej lokalizacji nadawanie i odbiór paczek są dogodniejsze dla osób pracujących, bowiem punkt otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 21.00, a także w niedzielę od 9.00 do 18.00. Drugi z punktów to najdłużej działający punkt DPD Pickup w mieście. Przesyłki można nadawać i odbierać w godzinach od 6.00 do 22.30 od poniedziałku do soboty, a także w niedzielę – od 8.00 do 21.00. Kurier DPD odbiera paczki w godzinach od 8 do 18.00, przy czym jeśli paczka jest nadana do godz. 15.00, to zwykle kurier odbiera ją kolejnego dnia. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostrowcu Świętokrzyskim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: