Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Gdynia

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Gdynii korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Gdynia

Masz do wysłania małą paczkę i chcesz nadać ją w Gdyni? Zamów kuriera na GlobKurier.pl i dokonaj nadania w jednym z punktów ORLEN. To komfortowe rozwiązanie zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy. Czas dostawy paczki ORLEN to do 3 dni roboczych. Przesyłkę można odebrać w dogodnej dla adresata lokalizacji. Na miejsce dostawy wskażesz automat paczkowy, stację paliw, kiosk czy sklep. Dokonaj szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej i wybierz korzystną dla siebie opcję wysyłki. Sprawdź nasze propozycje, wysyłaj z nami paczki w kilku prostych krokach. Priorytetem są dla Ciebie cena i jakość usług? Zależy Ci, aby Twoją przesyłkę doręczył tani kurier Gdynia? Platforma logistyczna GlobKurier.pl oferuje korzystne ceny dostawy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Kurier ORLEN Paczka to propozycja doręczenia małej paczki w dobrej cenie. Waga przesyłki nie może przekroczyć 20 kg, a jej maksymalne wymiary to 20 cm x 30 cm x 50 cm. Czas dostawy wynosi do 3 dni roboczych, usługa oferuje także powiadomienie SMS, kiedy przesyłka będzie już gotowa do odbioru. Cały proces dostawy możesz śledzić również na naszej stronie internetowej. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier ORLEN Paczka Gdynia to niezwykle wygodna forma dostawy dla nadawcy, jak i adresata. W Gdynie znajduje się około 35 punktów, w których zrealizujesz usługę. Punkty czynne są w różnym zakresie godzinowym, już od 6:00 nawet do 22:00 od poniedziałku do piątku, a także nieco krócej w weekendy. Dzięki temu łatwo można wysłać i odebrać przesyłkę bez szkody dla codziennych obowiązków. Wykaz punktów i godziny ich pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej. Twoją przesyłkę ma doręczyć tani kurier Gdynia? Przygotuj paczkę do wysłania i wypełnij formularz szybkiej wyceny dostępny na naszej stronie internetowej. Podaj w nim wymiary oraz wagę przesyłki. W odpowiedzi otrzymasz propozycje wysyłki. 

Wybierz z nich opcję kurier ORLEN Paczka i opłać zamówienie. Następnie udaj się do wybranego przez siebie punktu i dokonaj nadania. W niektórych punktach możliwe jest również skorzystanie z usługi COD. Po dokonaniu nadania status paczki możesz śledzić na naszej stronie internetowej. To usługa, która lepiej pozwoli przewidzieć moment pojawienia się paczki w punkcie. Sprawdzisz w ten sposób także, kiedy adresat odbierze przesyłkę i nie będziesz musiał z nim się w tym celu kontaktować. Punkty ORLEN zlokalizowane są w łatwo dostępnych miejscach, takich jak stacje paliw czy kioski RUCHu. Nadania dokonujesz o wybranej przez siebie porze i z dogodnej lokalizacji.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gdynia

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: