• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Gdynia

  Zamów kuriera UPS w Gdyni korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Gdynia

  Gdynia jest miastem położonym nad Morzem Bałtyckim, w województwie pomorskim. Wraz z Gdańskiem i Sopotem tworzy Trójmiasto. Na terenie Gdyni znajduje się drugi największy port morski w kraju. Specjalizuje się w przeładunku kontenerów. Jest także głównym portem pasażerskim w Trójmieście. Ze względu na położenie tego miasta, działa w nim wiele firm branży gospodarki morskiej, w tym stocznie, armatorzy, agencje żeglugowe i firmy transportowe. Prężnie rozwija się tam również sektor finansowy, telekomunikacyjny i informatyczny. Mocno rozwinięty jest także przemysł spożywczy, w tym przetwórstwo rybne oraz branża budowlana. Kurier w Gdyni to jedna z najpopularniejszych usług na terenie tego miasta. Ten region ciągle się rozwija, co ma bezpośredni wpływ także na rozwój branży transportowej. Mieszkańcy Gdyni mają do swojej dyspozycji kilka różnych firm kurierskich, jednak najczęściej wybierają usługi kuriera UPS. Na terenie Gdyni funkcjonuje 17 punktów UPS Access Point, w których można zarówno odebrać, jak i nadać przesyłkę. Kurierzy UPS dostarczają paczki do firm od poniedziałku do piątku w godzinach roboczych, zaś do domów prywatnych od godziny 9:00 do 19:00. Zamawiając kuriera można zdecydować się również na jedną z opcji dodatkowych, jak na przykład dostawa w sobotę, dostawa do określonej godziny czy też dostarczenie paczki do wybranego punktu UPS Access Point.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadaj przesyłkę UPS w Gdyni z GlobKurier.pl. Kurier UPS Gdynia to usługa ciesząca się dużym zainteresowaniem. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa i instytucje. Nic dziwnego – punkty nadawczo – odbiorcze rozmieszczone są po całym obszarze miasta, dzięki czemu są łatwo dostępne dla każdego. Aby nadać paczkę kurierem UPS w Gdyni należy odwiedzić serwis GlobKurier.pl i wycenić koszt nadania przesyłki. W tym celu wystarczy wypełnić prosty formularz, w którym trzeba wpisać wagę, wymiary oraz ilość paczek. W tym kroku można wybrać także  jedną z opcji dodatkowych, jak wysyłka za pobraniem czy doręczenie do wybranej godziny.

  Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku  “zamów kuriera” i uzupełnienie danych adresowych nadawcy i odbiorcy. Wysyłając paczkę UPS za pośrednictwem witryny GlobKurier.pl można mieć pewność, co do najniższych cen na rynku, rzetelności przewoźników oraz szybkości i terminowości dostaw. Serwis umożliwia śledzenie każdej wysłanej paczki, aż do momentu dostarczenia jej do adresata. Nie trzeba posiadać konta na stronie GlobKurier.pl, jednak warto to zrobić, aby móc jeszcze szybciej nadawać paczki i zyskać wiele innych benefitów.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gdyni

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: