• globbox

  GlobBox Gdynia

  Sprawdź ofertę GlobBox w Gdyni i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Gdynia

  Wysyłaj i odbieraj paczki w dogodnej dla siebie lokalizacji. GlobBox Gdynia to propozycja dla aktywnych osób, które cenią sobie swój czas. Innowacyjne punkty paczkowe umożliwiają odbiór przesyłek w dogodnych godzinach. Punkty umiejscowione są w lokalach usługowych, takich jak banki, kina czy sklepy przemysłowe. GlobBox oferuje ponad 5500 takich punktów w kraju i zagranicą. Zamów kuriera za pomocą naszego serwisu i skorzystaj z atrakcyjnej cenowo oferty. Szybko i w prosty sposób wycenisz paczkę oraz znajdziesz najlepszą opcję wysyłki.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Dzięki współpracy z ponad 50 firmami kurierskimi w GlobBox możesz liczyć na sprawne doręczenie Twojej przesyłki pod wskazany adres lub do jednego z punktów paczkowych. Masz do nadania list, paczkę, a może paletę? Zamów kuriera i nadaj przesyłkę standardową, jak i za pobraniem. Z GlobBox możesz też wysyłać paczki wygodnie i w dogodnym czasie. Dokonaj szybkiej wyceny, wybierz najkorzystniejszą dla siebie propozycję i udaj się do jednego z punktów paczkowych. To oferta skierowana do klientów indywidualnych, którzy wysyłają pojedyncze przesyłki, jak i biznesowych. Prowadzisz firmę lub sklep internetowy? Nadaj z nami wiele przesyłek, zaoszczędź czas i pieniądze. Status realizacji doręczenia możliwy jest do śledzenia na stronie internetowej. Firma GlobBox wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Dzięki przekazywanemu 1% wartości każdej przesłanej paczki dofinansowywany jest projekt “Polskiego Sztucznego Serca”. Nadaj przesyłkę GlobBox w Gdyni. 

  Jak nadać paczkę w Gdyni? Jeśli nie chcesz czekać na kuriera, sprawdź szybką wycenę na stronie internetowej i udaj się do punktu GlobBox. Punkt czynny jest od poniedziałku do soboty. Aktualny czas jego pracy znajdziesz u góry strony. Długie godziny otwarcia sprawiają, że możesz wysłać paczkę, o dogodnej dla siebie porze bez konieczności oczekiwania kuriera. Podobnie adresat będzie mógł ją wygodnie odebrać z punktu paczkowego GlobBox. To dobre rozwiązanie dla osób, które spędzają dużo czasu poza domem i chcą odebrać zamówienie np. wracając z pracy. Pozwala to zaoszczędzić czas i lepiej zaplanować dzień. Punkty paczkowe zlokalizowane są w lokalach usługowych i sklepach, dzięki czemu odbiór jest komfortowy i bezpieczny. Doręczenia przesyłek GlobBox realizowane są na terenie kraju, jak i zagranicą. Możesz wysłać swoją paczkę drogą lądową lub lotniczą. Zamówienia doręczane są do: Polski, Niemiec, Anglii, Irlandii, Francji, Chin oraz USA. Spakuj swoją przesyłkę, wykonaj jej pomiary i dokonaj szybkiej wyceny. Zobacz, jaką propozycję dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz najkorzystniejszą. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gdyni

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: