Menu

kurier dpd

Kurier DPD Złotoryja

Zamów kuriera DPD w Złotoryi korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Złotoryja

DPD Polska jest częścią francuskiego przedsiębiorstwa spedycyjnego o zasięgu ogólnoświatowym. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 1991 roku. Dzisiaj przedsiębiorstwo posiada swoje oddziały, punkty partnerskie i sieć punktów obsługi przesyłek w całej Polsce. Przewoźnik jest też obecny w Internecie. Firma osiągnęła sukces dzięki priorytetowemu podejściu do potrzeb i oczekiwań Klientów. Wprowadziła bowiem rozwiązania, które dają dostęp do usług kurierskich mieszkańcom dużych miast, jak i maleńkich miejscowości. Jak zatem wygląda sytuacja w Złotoryi? Czy mieszkańcy tego miasta również mają zapewniony bezproblemowy dostęp do usług przewoźnika? Dla mieszkańców Złotoryi DPD uruchomiło 4 punkty obsługi przesyłek. Mieszczą się one na ul. Basztowej 38, w “Delikatesach Centrum”, na ul. Letniej 1, w punkcie “Ubezpieczenia – Kredyty”, Na ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego, w markecie ”Dino” oraz na ul. Legnickiej 41 również w “Delikatesach Centrum”.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Mieszkańcy Złotoryi mogą również składać zlecenia na nadania drogą elektroniczną, z możliwością skorzystania z usługi zamówienia kuriera. Zlecenia można składać za pośrednictwem jednej z najtańszych i najlepszych platform transportowych GlobKurier.pl. Korzystanie z usług platformy jest cenowo dużo korzystniejszym rozwiązaniem. Ponieważ, dzięki przeprowadzanym przed zawarciem umowy o współpracy, indywidualnym negocjacjom cenowym z przewoźnikami, broker może zaproponować wyjątkowo niskie ceny za nadania przesyłek. Są one bowiem niższe, nawet o 70%, w stosunku do cen proponowanych bezpośrednio w firmach kurierskich. Po wejściu na stronę system poprosi w pierwszej kolejności o podanie kraju nadania i odbioru przesyłki, jej wymiarów, wagi oraz ilości paczek.

Po kliknięciu w zakładkę ”Wyceń przesyłkę” rozwinie się lista firm kurierskich do wyboru, wraz z cenami za usługę. Na tym etapie należy wybrać przewoźnika DPD i opcjonalnie zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. Na koniec należy opłacić zlecenie lub w przypadku DPD skorzystać z możliwości zaznaczenia płatności gotówką u kuriera. Ostatni etap polega już tylko na przygotowaniu przesyłki oraz wydrukowaniu i naklejeniu na nią listu przewozowego. Istotnym jest też fakt, iż GlobKurier.pl, nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta i nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Złotoryi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: