Logo
Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Złotoryja

Zamów kuriera DHL w Złotoryi korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Złotoryja

Złotoryja jest niewielką miejscowością, jednak i tam działa wiele firm prowadzących działalność internetową. Takie rozwiązanie pozwala dotrzeć do klientów na terenie całej Polski. Jednak aby było opłacalne niezbędne jest znalezienie dobrej firmy kurierskiej. Tutaj doskonale sprawdzi się DHL. W Złotoryi możecie znaleźć kilka punktów, gdzie możecie nadać, ale i odebrać przesyłki. Punkt obsługi paczek znajduje się na rynku 34 w Żabce. Czynny jest w godz. od 6.00 do 23.00 i to od poniedziałku do niedzieli. Zatem możecie udać się do niego przed pracą czy nawet po pracy. Kolejny punkt znajduje się na Rynku 16. Jednak on czynny jest już zdecydowanie krócej, bo od godz. 9.00 do 17.00 i to tylko od poniedziałku do piątku. W weekendy jest zamknięty. Wybierając DHL możecie skorzystać z opcji dodatkowych, a mianowicie możecie zdecydować się na wysyłkę palet, czy paczek o niestandardowych wymiarach. Dodatkowo możecie ubezpieczyć przesyłki i przy tym ceny są bardzo korzystne. Istnieje także możliwość przekierowania swojej przesyłki czy nawet skorzystanie z opcji doręczenia w sobotę. Jedno jest pewne, zarówno oferta dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych jest bardzo korzystna.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Coraz więcej osób wysyła paczki i to nie tylko na terenie Polski, ale również do swojej rodziny mieszkającej poza granicami. Także przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmę sprzedażową wysyłają paczki do swoich klientów. W jednym i w drugim przypadku niezbędne jest znalezienie dobrego i taniego kuriera. Tutaj doskonale sprawdzi się DHL. Wybierając Globkurier.pl macie pewność, iż ten profesjonalny operator logistyczny spełni Wasze oczekiwania. Zamówienie taniego kuriera jest bardzo łatwe. Jednocześnie musicie wiedzieć, że wybierając kuriera DHL możecie wysłać zarówno paczki, jak i palety, a nawet dłużyce. Na początek należy podać kraj skąd nadajecie przesyłkę i dokąd ją wysyłacie. Tu automatycznie wpisana jest Polska. Zatem tak naprawdę nie musicie nic uzupełniać. W następnym kroku podajecie długość, szerokość i wysokość, oczywiście w centymetrach. Trzeba też podać wagę oraz ilość przesyłek.

Po tym etapie ukaże się Wam wycena i możecie wybrać przewoźnika. Na pewno DHL wyróżnia się tutaj pod względem szybkości doręczeń, ale też bardzo korzystnych cen usług. W następnym etapie należy podać swoje dane i informacje dotyczące faktury, jeżeli takową potrzebujecie. Możecie też wybrać opcje dodatkowe, choćby ubezpieczenie przesyłki czy powiadomienie SMS bądź e-mail. Gdy i ten etap jest za Wami, to czas podać także dane odbiorcy. Tutaj możecie wpisać dane adresata ręcznie albo skorzystać z księgi adresowej czy importu listy kontaktów. Pozostaje już tylko opłacenie zamówienia i gotowe. Co ważne wybierając Globkurier.pl nie musicie się wcale rejestrować. Oczywiście możecie zarejestrować się na stronie, co jest darmowe, a przy tym wiąże się z szeregiem korzyści, gdyż przedsiębiorcy mogą skorzystać z dodatkowych promocji. Zatem zamów kuriera w Globkurier.pl i ciesz się wieloma korzyściami!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Złotoryi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: