Logo
Menu

globbox

GlobBox Złotoryja

Sprawdź ofertę GlobBox w Złotoryi i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Złotoryja

Operator kurierski GlobBox.net jest firmą, która w ostatnim czasie bardzo agresywnie zdobywa rynek kurierski. Popularność brokera intensywnie wzrasta zarówno w dużych miastach Polski jak i w małych takich jak Złotoryja. Mocne wejście firma GlobBox zawdzięcza przede wszystkim wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań, które przede wszystkim zapewniają szeroki dostęp do jej usług i są wygodne dla Klientów. Ponieważ w Złotoryi nie powstały jeszcze punkty paczkowe GlobBox, mieszkańcy miasta mogą nadawać i odbierać przesyłki w pobliskich miastach i miejscowościach. Najbliższe punkty paczkowe mieszczą się między innymi w Legnicy czy Chojnowie.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Zlecenia na nadania można składać przez stronę platformy transportowej Globkurier.pl. Strona wyposażona jest w prosty panel do wyceny przesyłek i składania zleceń. Olbrzymim atutem platformy GlobKurier.pl, jest brak wymogu obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Jest to ogromnym plusem, zwłaszcza w przypadku osób, które wysyłają paczki okazjonalnie. Ponadto GlobKurier.pl oferuje stawki niższe nawet o 70%, w stosunku do cen, jakie obowiązują bezpośrednio u przewoźników. Zatem z pewnością, tani kurier Złotoryja to zawsze kurier zamówiony z GobKurier.pl. Nadanie przesyłki w GlobBox, z GlobKurier.pl jest wykonalne w kilku prostych krokach. Wystarczy po wejściu na stronę platformy, podać kraj nadania i odbioru przesyłki, jej wymiary, wagę oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę”, system rozwinie listę przewoźników wraz z cenami za usługę. Wystarczy wybrać z listy brokera GlobBox i wytypować przewoźnika.

Można też zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. W etapie końcowym należy uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy i uregulować płatność za usługę. Potem można już przygotować przesyłkę, wydrukować, nakleić na nią list przewozowy i oczekiwać na przyjazd kuriera. Broker zadbał przede wszystkim o wprowadzenie rozwiązań, które gwarantują łatwy i szeroki dostęp do usług firmy. Zapewnił też swoim Klientom prostotę i wygodę przy składaniu zleceń na nadania przesyłek. A jako firma rzetelna i wiarygodna, roztoczył nad powierzonymi przesyłkami czujny nadzór. Celem zapewnienia wielokanałowego, szerokiego dostępu do usług firmy, GlobBox uruchomił i nadal rozwija sieć partnerskich punktów paczkowych, rozmieszczonych na terenie całego kraju. Ponadto broker udostępnił dwa kanały online, którymi Klienci mogą zlecać nadania, włącznie w usługą zamówienia kuriera po wskazany adres.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Złotoryi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: