• kurier dpd

  Kurier DPD Wojkowice

  Zamów kuriera DPD w Wojkowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Wojkowicach

  Wojkowice są małym miastem, liczącym niecałe 9 tys. mieszkańców. Jednakże społeczeństwo miasta nie jest ograniczone dostępem do świadczeń kurierskich. Pomimo, iż wraz z rozwojem rynku e-commerce, wzrasta popyt na usługi przewozowe.
  Sytuacja taka ma miejsce, dzięki innowacjom wprowadzanym przez przewoźników, które znacznie ułatwiają dostęp do usług przewozowych. Liderem w tej branży jest znana i lubiana również w Wojkowicach, firma DPD Polska. Spełniając oczekiwania Klientów, DPD uruchomił sieć drobnych punktów Pickup, w których można osobiście nadawać i odbierać przesyłki. Są one rozmieszczone zarówno w większych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Ponieważ w samych Wojkowicach DPD nie zorganizowało jeszcze punktów Pickup, mieszkańcy tego miasta mogą nadawać i odbierać przesyłki w pobliskich Piekarach Śląskich. Punkty Pickup zlokalizowane są tam między innymi na ul. Wyszyńskiego 85, Gimnazjalnej 15, Biskupa Herberta Bednorza 67, Bytomskiej 51, Przyjaźni 5 i Tarnogórskiej 46B.

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Mieszkańcy Wojkowic, którzy nie mają ochoty na wyprawy do Piekar Śląskich, mogą korzystać z opcji składania zleceń online. Z możliwością zamówienia kuriera po odbiór nadawanej przesyłki. Z takiej alternatywy mogą skorzystać za pośrednictwa platformy transportowej GlobKurier.pl Pośrednictwo platformy jest o wiele bardziej korzystne finansowo. Ponieważ broker kurierski proponuje stawki cenowe za nadania, niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio u poszczególnych przewoźników. Jest to możliwe, dzięki negocjacjom cenowym przeprowadzanym przez platformę z przewoźnikami, przed zawarciem umowy o współpracy. Proces nadania przesyłki na platformie jest bardzo prosty. Po wejściu na stronę należy podać dane związane z krajem nadawcy i odbiorcy oraz wymiary, wagę przesyłki oraz ilość paczek.

  Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę” system wyświetli listę firm kurierskich, które mogą wykonać usługę. Na tym etapie należy wybrać przewoźnika DPD i zaznaczyć opcję zamówienia kuriera. W etapie końcowym należy opłacić zlecenie lub w przypadku DPD można wybrać opcję płatności gotówką u kuriera. Potem można już przygotować przesyłkę, wydrukować i nakleić na nią list przewozowy i oczekiwać na przyjazd kuriera. Godnym uwagi jest fakt, iż korzystanie z platformy nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Jednakże dla Klientów firmowych, którzy wysyłają duże ilości przesyłek w miesiącu, rejestracja i założenie bezpłatnego konta, wiążą się z szeregiem dodatkowych funkcjonalności i korzyści.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wojkowicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: