Menu

globbox

GlobBox Wojkowice

Sprawdź ofertę GlobBox w Wojkowicach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Wojkowice

Wojkowice są małym miastem, liczącym zaledwie niecałe 9 .000 ludności. Jednakże mieszkańcy tego miasta nie mają problemu z dostępem do usług kurierskich. Wszystko za sprawą operatora kurierskiego GlobBox, który współpracuje z ponad 50 przewoźnikami i udostępnia już ponad 5500 partnerskich punktów paczkowych na terenie całego kraju. Ponieważ w samych Wojkowicach nie ma obecnie jeszcze punktów paczkowych GlobBox, mieszkańcy miasta mogą osobiście nadawać i odbierać przesyłki między innymi w Bytomiu lub Siemianowicach Śląskich. Ponadto firma przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa powierzanych paczek. Dlatego umożliwiła monitorowanie przesyłek drogą online oraz czynnie wspiera swoich Klientów, w razie konieczności przeprowadzenia procedury reklamacyjnej.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Dla mieszkańców Wojkowic, którzy wolą nadawać przesyłki, bez konieczności dowożenia paczek do punktów paczkowych, GlobBox uruchomiał internetowe kanały do składania zleceń. Paczki można bowiem nadawać na stronie platformy transportowej GlobKurier.pl. Za wyborem platformy GlobKurier.pl przemawiają przede wszystkim niewiarygodnie niskie ceny za nadania oraz brak konieczności rejestrowania się i zakładania konta. Stawki cenowe na platformie GlobKurier.pl są niższe nawet o 70%, w porównaniu do cen, jakie obowiązują bezpośrednio u przewoźników. I nie są to ceny promocyjne, które obowiązują w krótkim przedziale czasowym, ale stałe niskie stawki cenowe. Jest to wynikiem negocjacji cenowych przeprowadzanych przez GlobKurier.pl z przewoźnikami, przed zawarciem umowy o współpracy.

Proces nadawania przesyłki w GlobBox, za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl jest wręcz “dziecinnie” prosty. Tym bardziej, że intuicyjny panel sam “prowadzi za rękę”. Wystarczy bowiem po wejściu na stronę główną podać takie dane jak kraj nadania i odbioru przesyłki, jej wymiary, wagę oraz ilość paczek. Po wycenieniu przesyłki, system rozwija listę przewoźników do wyboru, łącznie z cenami za usługę w każdej z firm. Na tym etapie należy wybrać operatora kurierskiego GlobBox i wyselekcjonować przewoźnika. Można też zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. W kolejnych krokach należy szczegółowo uzupełnić dane adresowe i kontaktowe zarówno nadawcy jak i odbiorcy i opłacić zlecenie nadania. Potem pozostaje już tylko przygotowanie przesyłki, wydrukowanie i naklejenie na nią listu przewozowego i oczekiwanie na kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wojkowicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: