• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Wojkowice

  Zamów kuriera DHL w Wojkowicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Wojkowice

  Wojkowice są małym miastem. Jednak i tam wiele osób szuka taniego kuriera, którym może nadać paczki i to niezależnie czy prowadzi działalność handlową, czy po prostu chce nadać przesyłkę do swoich bliskich. Na pewno warto zdecydować się na firmę kurierską DHL, gdyż jej oferta jest bardzo konkurencyjna. Może być jeszcze taniej, gdy zamówicie kuriera na stronie Globkurier.pl. W Wojkowicach nie ma punktów DHL POP. Punkty obsługi paczek i to zarówno klientów firmowych, jak i indywidualnych można znaleźć w bliskiej lokalizacji, choćby w Piekarach Śląskich. W tym przypadku warto udać się na adres Oświęcimska 78a. Ten punkt czynny jest w godzinach od 6.00 do 23.00 i to od poniedziałku do niedzieli. W stosunkowo bliskiej lokalizacji znajduje się również punkt przy ul. Reymonta 36 i on także czynny jest od poniedziałku do niedzieli, z tymże w godzinach od 6.00 do 22.00.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Wysyłając paczkę kurierem DHL w punktach DHL POP trzeba pamiętać o limitach dotyczących wymiarów i wagi przesyłek. Otóż przesyłka do nadania powinna mieć wymiary do 120x60x60 cm i wagę nie większą niż 31,5 kg. Z kolei w przypadku odbioru do punktu DHL POP mogą trafić paczki o wymiarach do 80x60x60 cm i wadze nie większej niż 25 kg. Pamiętajcie, że jest też możliwość wysłania dużej paczki. Pod pojęciem dużej paczki kryje się taka, która nie przekracza 31,5 kg. Dodatkowo możecie zdecydować się na opcję deklaracji zawartości. Oczywiście wymaga to również dopłaty, jednak cena wcale nie jest wysoka, a zyskujecie dodatkowe bezpieczeństwo. DHL oferuje również możliwość wysyłki wielopaków, przy czym waga żadnej paczki nie może przekraczać 31,5 kg. W tym przypadku przewoźnik nalicza cenę sumując poszczególne wagi paczek. Warto wybrać kuriera DHL, gdyż oferuje naprawdę tanie i szybkie przesyłki. Można przekierować nawet swoją przesyłkę i zmienić datę lub adres jej dostawy. Dodatkowo DHL oferuje usługi polegające na śledzeniu przesyłek, ale i możliwość wysyłki palet.

  Pamiętajcie, że przesyłki można nadawać online i jest to niezwykle proste. Wystarczy tylko wejść na stronę Globkurier.pl i już na samym początku konieczne będzie podanie gabarytów przesyłki. Musimy więc podać jej długość, szerokość, wysokość oraz wagę, a także ustalić, ile przesyłek chcemy wysłać. Pamiętajcie aby wymiary podane były z dużą dokładnością. Do określania gabarytów stosuje się centymetry i kilogramy. Po tym etapie możecie wybrać przewoźnika i tutaj warto postawić na DHL. Oczywiście wtedy można już przejść do następnego etapu i uzupełnić dane zleceniodawcy, ale i podać dane odbiorcy. Jeżeli potrzebujecie faktury, to także na tym etapie musicie o tym poinformować przewoźnika. Po zapisaniu danych nadawcy i odbiorcy możecie jeszcze wybrać opcje dodatkowe, a więc choćby ubezpieczenie paczki, czy też doręczenie jej w sobotę. Pozostaje już tylko ustalenie sposobu płatności i opłacenie paczki. Zamów kuriera DHL, gdyż jest to łatwe i bardzo szybkie.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wojkowicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: