• kurier dpd

  Kurier DPD Ustka

  Zamów kuriera DPD w Ustce korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Ustka

  Ustka jest dużym miastem, w którym funkcjonuje wiele firm kurierskich. W wyniku dużej konkurencji zarówno firmy istniejące od dawna na rynku, jak i “nowi gracze”, starają się wprowadzać nowe rozwiązania, upraszczające proces nadawania przesyłek, by atrakcyjnymi metodami przyciągnąć Klientów. W Ustce, podobnie jak w wielu innych miastach, wyróżniającym się na tle dbałości o wygodę Klienta, jest DPD Polska. DPD jest firmą, która postawiła na prosty i bezproblemowy dostęp do swoich usług i nieskomplikowany proces wysyłania paczek. Dlatego rozwinęła sieć drobnych punktów Pickup, w których Klienci mogą osobiście nadawać i obierać przesyłki. Przewoźnik zadbał też o dostęp do swoich usług w sieci Internet. Udostępnił swoim Klientom możliwość nadawania paczek drogą online, z możliwością zamówienia kuriera po ich odbiór. Mieszkańcy Ustki mogą korzystać z punktów Pickup, zlokalizowanych między innymi na ul. Darłowskiej 13, w sklepie “Alkohole 24” i Pogodnej 2, w punkcie “RTV i AGD Mix”. Pickupy dostępne są dla Klientów DPD w godzinach pracy poszczególnych placówek.

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Klienci ceniący sobie wygodę, mają możliwość nadania paczki online, z opcją zamówienia kuriera pod wskazany adres. Usługę taką można zamówić na jednej z najtańszych i najpopularniejszych platform transportowych GlobKurier.pl. W pierwszym etapie należy podać kraj nadania i odbioru przesyłki, jej wagę, długość i szerokość oraz ilość paczek. Po kliknięciu zakładki ”Wyceń przesyłkę”, system rozwija listę przewoźników zainteresowanych wykonaniem usługi, wraz z podaniem ceny za zlecenie. Na tym stadium procesu należy wybrać przewoźnika DPD i ewentualnie zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. Następnie należy uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy i opłacić usługę. Można też skorzystać z opcji płatności gotówką bezpośrednio u kuriera. W kolejnym kroku wystarczy już przygotować przesyłkę, wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy.

  Potem można już oczekiwać na kuriera. GlobKurier.pl proponuje swoim Klientom jedne z najtańszych usług na rynku, w branży kurierskiej. Bowiem stawki za nadania przesyłek, są niższe nawet o 70%, w stosunku do cen, obowiązujących bezpośrednio u poszczególnych przewoźników. Jest to możliwe dzięki negocjacjom cenowym przeprowadzanym przez Globkurier.pl, z poszczególnymi firmami, przed zawarciem umowy o współpracy. Ponadto korzystanie z platformy nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób wysyłających paczki sporadycznie. Jednakże w przypadku Klientów firmowych, którzy wysyłają duże ilości paczek w miesiącu, rejestracja i założenie bezpłatnego konta, wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ustce

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: