• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Ustka

  Zamów kuriera DHL w Ustce korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Ustka

  Ustka, choć nie jest bardzo dużym miastem posiada kilka punktów, w których można nadać i odebrać przesyłki. Największą popularnością cieszy się ten na ul. Polnej, pod adresem 16 a/4a. Co ciekawe otwarty jest od poniedziałku do niedzieli od 6.00 do 22.00, zatem bez obaw można nadać i odebrać przesyłkę nawet po pracy. Kolejny punkt znajduje się w sklepie Żabka na ul. Marynarki Polskiej 86 ł. Ten również czynny jest od godz. 6.00 do 22.00. Jeżeli szukacie punktu bliżej centrum, to polecamy punkt nadań i odbioru na ul. Wilczej 1a. Jednak w tym przypadku musicie wiedzieć, iż ów punkt czynny jest od godz. 9.00 do 18.00, ale tylko od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy jest zamknięty. DHL oferuje naprawdę tanie przesyłki i punktach DHL POP można wysyłać przesyłki o wymiarach do 120x60x60 cm i o wadze nie większej niż 31,5 kg.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Ustka jest miejscowością turystyczną. Jednocześnie coraz więcej osób prowadzi tam firmę i to często sprzedażową. W takim wypadku należy szukać takich rozwiązań, które pozwolą obniżyć koszty, stąd też znalezienie dobrej firmy kurierskiej jest niezbędne. Jeżeli szukacie taniego kuriera w Ustce, to polecamy firmę kurierską DHL. Co ciekawe firma kurierska oferuje również wysyłkę przedmiotów niestandardowych, które mają nieregularny kształt. Dodatkowo korzystając z usług firmy możecie wybrać dodatkowe ubezpieczenie paczek, które dostępne jest w nader korzystnej cenie. Dostępna jest także opcja powiadomień SMS. Można także wysyłać palety, ale tylko od drzwi do drzwi. Tutaj należy pamiętać, iż DHL oferuje szybką dostawę, która w przypadku zwykłych przesyłek wynosi 1 dzień roboczy, natomiast czas dostarczenia palet wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Kurier DHL pracuje od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 18.00, ale w opcji dodatkowej można zamówić kuriera w godz. od 18.00 do 22.00. Paczkę najlepiejj nadać za pośrednictwem platformy Globkurier.pl jest to niezwykle szybkie i łatwe.

  Na pewno tani kurier w Ustce to DHL, stąd wielu klientów biznesowych, ale i prywatnych wybiera właśnie jego. Na początku należy wejść na stronę Globkurier.pl i skorzystać z formularza wyceny, co zajmie dosłownie chwilę. Trzeba określić wymiary paczki, a dokładnie jej długość, szerokość, wysokość oraz wagę. Trzeba też podać ile przesyłek o tych samych wymiarach i wadze chce się nadać. Po tym etapie można przejść dalej. I w tym przypadku zaznaczyć przewoźnika DHL. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych zleceniodawcy, a także dane do faktury. Oczywiście można skorzystać z tej opcji jako niezalogowany użytkownik, ale można się też zarejestrować. Przy czym pamiętajcie, że rejestracja jest w pełni darmowa, za to wiąże się z dodatkowymi możliwościami. Otóż DHL oferuje dla firm specjalne promocje. Po tym etapie w panelu należy zaznaczyć, czy decydujecie się na jakieś opcje dodatkowe, a więc choćby powiadomienia SMS czy e-mail. Zamów kuriera DHL i ciesz się najwyższą jakością usług w przystępnej cenie.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ustce

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: