• globbox

  GlobBox Ustka

  Sprawdź ofertę GlobBox w Ustce i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Ustka

  Cieszący się coraz większą popularnością broker kurierski GlobBox.net. zapewnia na terenie Polski, w tym także w Ustce, holistyczną obsługę rynku KEP i branży TSL. Dzięki współpracy z ponad 50 firmami przewozowymi zapewnia sprawny transport przesyłek krajowych oraz zagranicznych, drogą lądową, morską oraz kolejową. GlobBox dokłada też wszelkich starań, by stać się firmą godną zaufania. Broker udostępnia bowiem swoim Klientom możliwość monitorowania podróży nadanych przesyłek, czuwa nad terminową dostawą, a w razie konieczności udziela wszelkiej, możliwej pomocy w procesie wszczęcia i przeprowadzenia procedury reklamacyjnej. Ponieważ w Ustce nie ma jeszcze punktów paczkowych GlobBox, mieszkańcy miasta mogą osobiście nadawać i odbierać przesyłki w pobliskich miejscowościach. Są to punkty, które mieszczą się między innymi w Słupsku czy Bytowie.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Przesyłki w GlobBox można nadawać drogą elektroniczną, z późniejszym odniesieniem pakunku do punktu paczkowego lub z opcją zamówienia kuriera po odbiór nadanej paczki. Do dyspozycji Klientów, którzy chcą nadać przesyłki online, jest platforma transportowych GlobKurier.pl. Stawki cenowe na GlobKurier.pl są niższe, nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Ponadto nie są to ceny promocyjne, które obejmuje jakiś przedział czasowy. W związku, z tym, że niskie ceny obowiązują na Globkurier.pl stale, śmiało można stwierdzić, że tani kurier Ustka to kurier zamówiony z GlobKurier.pl. Za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl można zamówić kuriera z GlobBox.net, z opcją odbioru nadawanej przesyłki przez kuriera. Wystarczy po wejściu na stronę platformy podać kraj nadania i odbioru przesyłki, jej wymiary, wagę oraz ilość paczek. Po dokonaniu wyceny, system wyświetla listę kurierów do wyboru, łącznie z podaniem indywidualnych cen za usługę.

  Jest to etap, w którym należy wybrać brokera GlobBox, wyselekcjonować przewoźnika i zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. W kolejnych krokach należy uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy i opłacić zlecenie. Etap składania zlecenia kończy się wydrukowaniem i naklejeniem na paczkę listu przewozowego. Potem można już spokojnie oczekiwać na wizytę kuriera. Ponieważ GlobBox.net jest brokerem kurierskim, korzystającym z usług innych przewoźników, szczegółowe godziny pracy kurierów zależą od wybranego przewoźnika. Jednakże zasadniczo przesyłki nadane i opłacone do godziny 11, odbierane są przez kuriera jeszcze tego samego dnia. Nadania opłacone po godzinie 11.00, obsługiwane są następnego dnia roboczego. Również w przypadku doręczeń, w przypadku przesyłek krajowych, zlecenia opłacone do godziny 11.00, są realizowane jeszcze tego samego dnia. Z kolei przesyłki opłacone po godzinie 11.00, doręczane są w kolejnym dniu roboczym.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ustce

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: